ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

КРАІЛ відреагувала на обшуки НАБУ і САП

НовиниКРАІЛ відреагувала на обшуки НАБУ і САП

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей відреагувала на повідомлення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та НАБУ, які 20 серпня у п’ятницю прийшли з обшуками до адмінбудівлі держрегулятора по вул. Бориса Гринченка, 3.

 

Сторінка КРАІЛ у фейсбуці оприлюднила офіційний коментар, що інформація про затримання глави відомства не відповідає дійсності.

 

Саме тому акцентуємо вашу увагу на тому, що, всупереч неправдивій інформації, яку поширюють ЗМІ, щодо Голови Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей Івана Трасовича Рудого не відкрито жодного кримінального провадження та немає для цього ніяких підстав.

Наразі у Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей триває обшук“.

 

Нагадаємо, що САП та НАБУ викрили виконуючого обов’язки голови КРАІЛ під час отримання неправомірної вигоди у 90 тис доларів. Саме у таку суму посадовец ніби-то оцінив свої послуги зі сприяння отримання дозволів та ліцензій на провадження діяльності у гральній індустрії.

 

Члена Комісії затримано в порядку 208 КПК України, попередня правова кваліфікація – ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 368 КК України.

Фото – unsplash