ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Ліцензіати виходять на стежку війни з нелегальною рекламою азарту

НовиниЛіцензіати виходять на стежку війни з нелегальною рекламою азарту

У Ukrainian Gambling Council з’явилась гаряча лінія для боротьби з нелегальною рекламою азартних ігор, інформує сайт спілки. На базі UGC за підтримки юристів організації створена гаряча лінія, на яку можуть звертатись громадяни України, представники медіа, рекламних компаній, легальних організаторів азартних ігор для отримання консультації щодо того, якою має бути легальна реклама азартних ігор або ж для надання скарг стосовно нелегальної реклами.

Фахівці UGC оброблятимуть усі такі запити й будуть передавати всі скарги до профільних державних структур.

Ми переконані, що всі цивілізовані суб’єкти ринку азартних ігор можуть об’єднатись для досягнення спільної мети – створення чистого рекламного простору, який буде нести принципи соціальної відповідальності в сфері реклами азартних ігор“, – говорить очільник UGC Антон Кучухідзе.

Ви можете звернутись до спеціалістів UGC, натиснувши відповідну кнопку «Поскаржитись на нелегальну рекламу азартних ігор» на сайті організації. Також можливо адресувати всі скарги на поштову скриньку – illegaladvertising@uagc.org.ua. Фахівці оброблятимуть усі листи, які надходитимуть на зазначену адресу.

UGC – не закрита структура. Навпаки – ми разом із усіма причетними суб’єктами до реклами хочемо бачити в Україні цивілізований гральний ринок, вирішувати разом ті нагальні питання і проблеми, які сьогодні існують у цій сфері“, – резюмує Кучухідзе.