ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Гральний оффлайн: релокація – тренд сезону

НовиниГральний оффлайн: релокація - тренд сезону

Сайт Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей повідомляє свіжі новини з царини наземного азарту. Їх небагато проте всі важливі, адже це свідчить про те, що попри війну – галузь жива, працює і поповнює бюджет такими потрібними сьогодні податками.

Отже, двоє ліцензіатів повідомили про те, що релокують своє гральне обладнання – один до Львова, інший – до передмістя столиці. Мова йде до гральні автомати. Так, ТОВ “Фавбет Гейм Слотс” КРАІЛ 9 червня повідомило, що погоджує внесення змін до інформації, що міститься в Реєстрі організаторів азартних ігор у залах гральних автоматів, щодо матеріально-технічної бази, що використовується компанією стосовно 50 гральних автоматів, які переміщують з готелю «IBIS Київ Залізничний вокзал» до с. Петропавлівська Борщагівка, І поверх будівлі літера «О» готелю «ТИСА».

Інший ліцензіат – ТОВ “Волна 4444” 9 червня отримав погодження від регулятора стосовно релокації 4 слот-машин зі столичного готелю “Братислава” до Львова до тамтешнього готелю “Супутник”, інформує сайт КРАІЛ.