ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У Львові відкриється новий гральний заклад

НовиниУ Львові відкриється новий гральний заклад

КРАІЛ погодила ліцензіату ТОВ “БІНП ЛТД” дозвіл на відповідність приміщення вимогам грального законодаства України.

Документ датований 9 червня, у ньому значиться: видати ТОВ «БІНП ЛТД» дозвіл, що підтверджує відповідність приміщення для організації та проведення азартних ігор у гральному закладі вимогам, встановленим Законом України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», розташованого в підвальному та на першому поверхах, а також на антресолі тризіркового готелю «Цісар» за адресою: місто Львів… загальною площею 328,7 квадратних метра для організації та проведення азартних ігор у залах гральних автоматів або організації та проведення букмекерської діяльності в букмекерських пунктах.

Трохи про самого ліцензіата. За даними Youcontrol, “БІНД ЛТД” зареєстроване понад 26 років тому. Його основний КВЕД: Діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування. Кінцеві бенефіціарні власники – двоє львівських підприємців – Надія Тарасевич та Богдан Дзядик, обоє володіють компанією у рівних долях.

Вони також є власниками ТОВ “Княжий келих”, яке володіє рестораном “Вежа крамарів” у центрі Львові на проспекті Свободи, розташованому в історичній споруді.