ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У Львові хочуть зробити ще один гральний заклад

НовиниУ Львові хочуть зробити ще один гральний заклад

КРАІЛ забракувала видачу дозвола дочірньому підприємству зі Львова “Бристоль” на провадження грального бізнесу. Причина – через неповний пакет документів, який подав заявник.

 

Також, аплікант не надав паперів, які б підтверджували відповідність приміщення для майбутнього грального закладу вимогам українського законодавства.

 

Відповідне рішення регулятор оприлюднив на своєму сайті (документ доступний і на Gamingcapital.today).

 

Що ж це за ДП “Бристоль”? Ресурс Youcontrol інформує, що ця компанія спеціалізується на будівництві житла та нежитлових будівель та неспеціалізованій роздрібній і оптовій торгівлі.

 

Серед її бенефіціарів значаться львівський бізнесмен Ігор Лідуховер та німецький підприємець Александер Гінзбург. Іншим засновником ДП “Бристоль” є товариство з обмеженою відповідальністю “Бристоль Плюс”, основний вид діяльності якого надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

 

За вказаною у повідомленні КРАІЛ адресою – вул. Академіка Гнатюка, 6 розташований львівський готель “Джем”, якому влітку цього року Комісія з встановлення категорій готелям погодила категорію 3 зірки, пише видання “Наші гроші“. Це означає, що заклад зможе претендувати на розміщення тут або букмекерського пункту та/або залу зі слотами.

 

Власником і керівником ТОВ «МС Менеджмент груп» є Мікаель Арутюнян. Компанія створена у січні 2020 року.

 

Готельвходить до мережі «Джем». На сайті вказується інформація про 3 готелі – два у Львові (на вул. Гнатюка і на вул. Коперника) і Трускавці.