ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Левова частка грошей від продажу ФК “Челсі” має піти на гуманітарні потреби українців

НовиниЛевова частка грошей від продажу ФК "Челсі" має піти на гуманітарні потреби...

Нові власники «Челсі» передадуть головному тренеру клубу Томасу Тухелю значні кошти на підписання контрактів з топовими футболістами після того, як уряд остаточно схвалив придбання клубу вартістю ₤4,25 млрд. Нова ера офіційно розпочалася після того, як Роман Абрамович погодився на умови продажу консорціуму на чолі з Тоддом Боелі, співвласником американської бейсбольної команди «Лос-Анджелес Доджерс». Що цікаво, кошти у розмірі ₤2,5 млрд від продажу ФК будуть заморожені на банківському рахунку Великої Британії доти, доки уряд не отримає подальших гарантій, що гроші підуть виключно на підтримку гуманітарних заходів в Україні.

До 23:00 у вівторок ввечері 24 травня уряд досяг позиції, коли, на його думку, може видати ліцензію, що дозволяє продати клуб із західного Лондона консорціуму на чолі з американським бізнесменом Тоддом Боелі, що допомагає забезпечити майбутнє блакитних і ефективно допомогти клубу повернутися до звичайних справ після місяців у підвішеному стані.

Тодд Боелі

Угода стала однією з найскладніших в історії спорту після рішення уряду заморозити активи російського власника “синіх” Романа Абрамовича в березні через його зв’язки з російським президентом Володимиром Путіним, який віддав наказ розпочати повномасштабну війну в Україні.

Група Боелі сповнена рішучості вийти на старт і має намір показати Тухелю, що її амбіція полягає в тому, щоб допомогти «Челсі» перевершити «Манчестер Сіті» та «Ліверпуль» на вершині Прем’єр-ліги, пише The Guardian.

Тепер клуб може почати планувати свій бізнес після того, як уряд оголосив, що видасть ліцензію на продаж. Відповідно до публічних заяв, жодна копійка з виручених коштів не буде надходити Абрамовичу чи іншим особам, які потрапили під санкції. Поглинання було схвалено Прем’єр-лігою у вівторок, і останнім кроком є ​​схвалення уряду Португалії та Європейської комісії, оскільки Абрамович, 55-річний ізраїльсько-російський олігарх, також має португальський паспорт.

Тим часом, із клубом розгорівся ще один скандал – нещодавно у Британії Футбольна асоціація присудила нагороду клубу як такому, що мав найкращу репутацію торік. «Челсі» дивним чином назвали лауреатом престижної нагороди «Футбольна репутація», незважаючи на тривалі зв’язки Романа Абрамовича з російським режимом, обурюється британська The Dailymail.

Абрамович і «сині» перебувають під санкціями уряду Великої Британії з початку березня, через пару тижнів після того, як Володимир Путін віддав наказ про вторгнення рф в Україну.

У заяві про санкції проти Абрамовича уряд стверджував, що зв’язки олігарха з Путіним були давніми, зазначивши: «Абрамович пов’язаний з особою, яка/була причетна до дестабілізації України та підриву/загрози територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, а саме Володимира Путіна, з яким (він) має тісні стосунки протягом десятиліть».

Але, незважаючи на його довгострокове спілкування з президентом росії, клуб оголосив, що Всесвітня спортивна організація назвала його Футбольним клубом з найкращою репутацією у 2021.

Західнолондонський клуб отримав 37 % голосів у категорії, а директорка Марина Грановська прийняла нагороду від імені клубу з рук президента Всесвітньої спортивної організації Томаса Ді Джанантоніо.

Марина Грановська із нагородою.

Нагорода є однією з трьох, які оцінюються в 10 категоріях, включаючи сприяння миру та протидії дискримінації, нерівності та бідності, які присуджуються щороку, по одному для клубу, гравця та колишнього гравця.