ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

КРАІЛ про процедурні моменти: працюємо за законом

НовиниКРАІЛ про процедурні моменти: працюємо за законом

Як інформує сторінка у соцмережах держрегулятора у сфері азарту КРАІЛ, відомство опрацьовує учі отримані повіломлення про підпільний гемблінг. З цього приводу навіть існує окремий порядок та процедура.

«Нагадуємо, що у 2021 році КРАІЛ затвердила Положення про отримання, обробку та реагування на отримані повідомлення про порушення у сфері азартних ігор.

Положенням визначено процедуру отримання повідомлень, що надходять за допомогою спеціальної форми, розміщеної на вебсайті КРАІЛ та за безкоштовним номером «гарячої лінії»: 0800-50-13-77», інформує відомство.

Завдяки цьому здійснюються:
заходи державного нагляду (контролю);
направлення вимоги КРАІЛ щодо обмеження доступу на (з) території України до такого вебсайту або його частини;
звернення до правоохоронних органів та органів, які здійснюють правоохоронні функції.

Окрім того, Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей повідомляє про набрання чинності 05.07.2022 рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей від 17 травня 2022 року № 150 «Про затвердження Порядку обробки персональних даних в Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 червня 2022 року за № 686/38022 (далі – Рішення) (Офіційний вісник України № 52 від 05.07.2022).

Рішення розроблено на виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних», пункту 8 частини другої статті 4 Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», Типового порядку обробки персональних даних, затвердженого наказом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 08 січня 2014 року № 1/02-14, абзацу третього підпункту 1 пункту 4 Положення про Комісію з регулювання азартних ігор та лотерей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2020 року № 891.

Рішенням визначається мета та підстави обробки персональних даних в КРАІЛ, способи їх збору та накопичення, строки та умови зберігання, порядок внесення змін до персональних даних, їх видалення або знищення, визначення заходів забезпечення їх захисту.

Реалізація рішення слугуватиме унормуванню чітких організаційних та технічних заходів щодо обробки персональних даних в КРАІЛ, а також виконанню вимог Закону України «Про захист персональних даних» та дотриманню прав громадян України щодо доступу до своїх персональних даних (одержання відомостей про себе) та їх захисту від несанкціонованих дій.