ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Канадець на мейджорі з CS в Ріо грав проти росіян гвинтівкою за 12 тис грн з написом «Слава Україні»

НовиниКанадець на мейджорі з CS в Ріо грав проти росіян гвинтівкою за...

На початку листопада розпочався основний етап CS-мейджору IEM Rio Major 2022 у Бразилії у місті карнавалів Ріо-де-Жанейро. До речі, там не без успіху змагається і вітчизняна NaVi. Однак, головним ньюсмейкером вихідних стали їхні конкуренти з команди FaZe clan. 

В одному з перших матчів групового етапу, де зійшлись FaZe Clan та росіяни з Cloud9, канадець Twistzz грав з M4A1-s з підписом «Slava Ukraini».

На жаль, «емочка» доступна тільки за контртерористів, тому FaZe не вдалось виграти гру – підвела атака. Але тролінг росіян ми зацінили. Цікаво: такий девайс коштує 12 000 гривень та обклеєний чотирма стікерами Vox Eminor з Катовіце 2014. Вартість однієї такої наклейки перевищує 30 тисяч гривень”, – пише видання «Трибуна».

Попри всі сподівання, у Бразилії росіян таки допустили до змагань, хоча у європейських івентах країну-агресорку відверто бойкотують. 

5 листопада стартувала основна частина змагань, під час якої 16 команд боротимуться за призовий фонд розміром $1,250 млн. Це вже другий мейджор цього року, але він вже перетворився на подію сезону.

Після вдалої гри проти Team Vitality українці з Народжені Перемагати зустрілись із Cloud9. Ініціатива на карті Mirage переходила від однієї команди до іншої, та завдяки набраній у Challengers Stage формі супернику вдалося зробити камбек з 13:7 до 14:16. Та українці програли росіянам.

Третім супротивником NaVi на IEM Rio Major стала Team Liquid. Колективи зіграли матч 6 листопада о 16:00 за місцевим часом. На жаль, зустріч завершилася поразкою.