ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Історичний розіграш Powerball на $1,9 млрд відклали. Можливе шахрайство? 

НовиниІсторичний розіграш Powerball на $1,9 млрд відклали. Можливе шахрайство? 

Рекордний розіграш Powerball на суму 1,9 мільярда доларів був відкладений у понеділок 7 листопада через збій протоколу безпеки. 

Подробиці про причину збою не повідомили. Але лотереї в одному зі штатів знадобився додатковий час, щоб обробити продаж білетів, повідомила CNN у заяві Міжнародної лотерейної комісії. Через рекордний джекпот у Штатах триває лотерейна лихоманка. 

Каліфорнійська лотерея заявила, що затримка не була спричинена операціями лотереї в штаті.

«У Powerball є суворі вимоги безпеки, яким повинні відповідати всі 48 лотерей, перш ніж відбудеться розіграш», — йдеться у повідомленні Каліфорнійської лотереї у вівторок 8 листопада.

«Коли необхідні протоколи безпеки будуть виконані, розіграш все ж таки проведуть під наглядом співробітників служби безпеки лотереї та незалежних аудиторів. Виграшні номери будуть опубліковані, щойно вони стануть доступними», – додала Каліфорнійська лотерея.

Станом на ранок вівторка представники лотереї не оприлюднили приблизний час наступного розіграшу. 

Попередні збої Powerball

Раніше в роботі Powerball траплялися збої. Наприклад, станом на неділю 6 листопада сайт Powerball був перевантажений підвищеним трафіком.

Ресурс був офлайн у неділю вранці, лише на цільовій сторінці відображалися виграшні номери суботнього вечора.

Крім того, відкладений у понеділок розіграш – далеко не перший у лотереї Powerball.

Наприклад, 8 квітня 2022 у Powerball відтермінували розіграш на понад 4 години через потребу одного штату виконати протоколи безпеки. Тоді представники лотереї повідомили, що, в одному зі штатів потрібен «додатковий час на обробку».

«Хоча ми приносимо вибачення за затримку з наданням інформації громадськості, додатковий час дає нам змогу переконатися, що ми повідомляємо офіційну та підтверджену кількість переможців», – заявили лотерейники в квітні.

Більше тут:

Історичний виграш

У суботу жоден білет не збігся з п’ятьма білими кульками та єдиним червоним Powerball, щоб виграти джекпот. Цей джекпот склав близько 1,6 мільярда доларів.

Раніше найбільшим виграним Powerball був розіграш у січні 2016. Троє переможців розділили джекпот у розмірі 1,586 мільярда доларів.

Найбільший виграш у лотерею в США стався в жовтні 2018, коли гравець Mega Millions із Південної Кароліни виграв джекпот у 1,537 мільярда доларів.

Гравці Powerball у США з нетерпінням чекали публікації виграшних номерів 7 листопада.

Це незважаючи на те, що ймовірність того, що один квиток виграє джекпот, становить лише один із 292 мільйонів.

Тим не менш, один попередній переможець, Тімоті Шульц, який живе в Айові, виграв 28 мільйонів доларів у 1999 в Iowa Powerball. Він працював у рітейлі і продав собі виграшний білет.

«Я краще за всіх знаю, що для виграшу потрібен лише один білет», — сказав Шульц Fox News. «Ваше життя може змінитися миттєво».

Гравці в Іллінойсі, Мічигані, Джорджії, Кентуккі, Пенсильванії, Північній Дакоті, Північній Кароліні та Нью-Гемпширі можуть придбати білет на Powerball онлайн. Гравці з інших штатів, які беруть участь у Powerball, повинні звернутися до компанії, яка продає лотерейні білети.

Корінці на Powerball продаються в 45 штатах, Вашингтоні, а також у Пуерто-Ріко та на Віргінських островах.