ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Рекордний джекпот Powerball в $1,9 млрд можуть зірвати у листопаді. Які шанси на виграш?  

НовиниРекордний джекпот Powerball в $1,9 млрд можуть зірвати у листопаді. Які шанси...

Навіть пісня сплати податків потенційний щасливчик залишиться мільярдером. Аби виграли такі гроші – потрібно бути громадянином США, проживати і одному з певних штатів, де діє лотерея і… купити білет. Однак шанси на виграш лише 1 на 292 мільйони.

Powerball зробив це знову. У 40-й розіграш поспіль жоден білет не збігся з п’ятьма білими кульками та єдиним червоним Powerball. Отже, у понеділок, 7 листопада, приз у розмірі 1,6 мільярда доларів США переходить до розіграшу міждержавної лотереї, де орієнтовний 30-річний ануітований джекпот становитиме рекордні 1,9 мільярда доларів.

Досі найбільший лотерейний виграш в історії США у лотереї Powerball трапився у січні 2016 з загальним фондом 1,586 мільярда доларів. Троє щасливчиків розділили між собою загальний банк. Ще один найбільший виграш в лотерею в історії США стався в жовтні 2018, коли гравець Mega Millions з Південної Кароліни отримав джекпот у 1,537 мільярда доларів, пише Casino.org.

Розіграш стане першим в історії Сполучених Штатів, коли лотерея пропонує приз на північ від 1,6 мільярда доларів. І враховуючи повну силу істерії Powerball, посадовці очікують, що збільшення продажів збільшить джекпот у понеділок приблизно до 1,9 мільярда доларів.

Приз в 1,9 мільярда доларів — це повна вартість грошового пулу, якщо йому дозволять накопичувати відсотки через казначейські облігації протягом терміну дії 30-річного ануїтету. Поточний джекпот Powerball становить близько 929,1 мільйона доларів готівкою.

Хоча ніхто не виграв джекпот 5 листопада, було 14 білетів, які збігалися з п’ятьма білими кульками, але не з Powerball, щоб виграти другий найкращий приз гри в 1 мільйон доларів кожен. За один із цих білетів придбали опцію доповнення Power Play за 1 долар, щоб подвоїти свій приз до 2 мільйонів доларів.

Інші 227 білетів зіставили чотири білі кулі та червоний Powerball по 50 000 доларів кожен. З цих 51 корінця мав Power Play, щоб потроїти свій приз до $150 000.


Хтось має виграти

Сорок послідовних розіграшів із сотнями мільйонів проданих білетів, але жоден з них не збігся з шістьма виграшними номерами джекпоту. І хоча ймовірність виграшу джекпоту Powerball 7 листопада є дещо вищою, ніж у попередніх розіграшах, оскільки більші продажі мають прирівнюватись до більшої кількості унікальних комбінацій чисел, які будуть охоплені для розіграшу, та шанс кожного білета залишається постійним і становить лише один із 292,2 мільйона.

Але в якийсь момент хтось подолає, здавалося б, непереборні шанси, щоб виграти історичний джекпот. Але якщо цього не станеться завтра, гра перевищить позначку в 2 мільярди доларів, щоб стати ще одним першим.

Одноразовий джекпот у розмірі 1,9 мільярда доларів у розмірі 929,1 мільйона доларів без урахування федеральних податків і, можливо, податків штату. Переможець Powerball буде обкладатися федеральним податком у розмірі 37%. Більшість штатів також оподатковують виграші в лотерею як особистий дохід.

Середня ставка в 36 штатах, де оподатковуються виграші в лотерею, становить 5,8%. Інші 14 штатів не оподатковують виграші в лотерею.


Веб-сайт не працює

Веб-сайт Powerball був перевантажений останніми днями через збільшення трафіку. Вранці сайт лотереї був в автономному режимі, лише на інформаційній цільовій сторінці відображалися виграшні номери 5 листопада.

Гравці, які проживають в одному з 8 штатів, де дозволено продаж Powerball онлайн, повинні відвідати веб-сайт своєї державної лотереї, щоб придбати білети. Гравці в Іллінойсі, Мічигані, Джорджії, Кентуккі, Пенсильванії, Північній Дакоті, Північній Кароліні та Нью-Гемпширі можуть придбати білет на Powerball онлайн.