ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Гравець онлайн-ігор помилково отримав майже $360 тис і майже все програв

НовиниГравець онлайн-ігор помилково отримав майже $360 тис і майже все програв

Гравець онлайн-азарту покаявся за розтрату допомоги на суму 358 тис доларів США, яку він отримав через технічну помилку.

У колись спокійному рибальському містечку з населенням 3000 мешканців на Японському морі панує сум’яття, яке потрапило в національні медіа через фіскальну помилку через наслідки пандемії. Місто Абу в префектурі Ямагуті подає до суду на одного зі своїх жителів за те, що він нібито розтратив понад чверть мільйона доларів коштів допомоги на долання наслідків пандемії COVID-19, яких у нього ніколи не було, повідомляють CBS.news.

Передбачалося, що чоловік отримав 773 долари для допомоги в зв’язку з пандемією, але через канцелярську помилку він ненавмисно отримав всю суму, призначену для розподілу сотням домогосподарств з низьким рівнем доходу в його окрузі — загалом 358 000 доларів.

Міська рада Абу виявила свою помилку того ж дня, але було вже пізно. Одержувач, 24-річний продавець магазину, якого чиновники не назвали, негайно перерахував кошти на інший рахунок і розпочав шалений азартний онлайн-загул. Всього за 11 днів, коли чиновники Абу марно намагалися повернути гроші через суд, гравець витратив все.

Повідомляється, що після першої відмови чоловік задумався і запропонував повернути кошти своєму місту невеликими частинами.

Мені дуже шкода, що я все витратив“, – сказав чоловік у суді, повідомляє газета Yomiuri Shimbun, цитуючи адвоката підозрюваного. Юрист також поставив під сумнів здатність клієнта повернути гроші.

Мер Абу Норіхіко Ханада заявив на прес-конференції, що хоче, щоб деталі справи були оприлюднені в суді, і пообіцяв подати позов проти чоловіка, щоб повернути кошти. Ханада сказав, що він «чесно радий», що чоловік розкаявся, і запропонував повернути гроші, додавши, що він теж вважає за потрібне вибачитися за помилковий переказ коштів.

Але Хідео Хігасікокубару, комік і телеведучий, який став політиком і має понад 730 000 підписників у Twitter, назвав мера «м’яким» і сказав, що шахрай повинен бути притягнутий до кримінальної відповідальності. Він закликав повернути гроші «будь-якими способами».

Хігасікокубару також закликав до дисциплінарної відповідальності мера та всіх співробітників, причетних до інциденту.

Місто Абу, як і більшість сільських районів Японії, бореться з різким скороченням населення. Оскільки половина його мешканців старше 65 років, воно намагалося залучити молодих мешканців за допомогою низки субсидій на поселення — і 24-річний гравець, який переїхав до міста наприкінці 2020, можливо, був одним із одержувачів цих пільг.