ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Скільки коштують кишені Маска його дошкульні твіти?

АналітикаСкільки коштують кишені Маска його дошкульні твіти?

Ілон Маск пробув усю середу в Twitter, оголосивши про свій політичний перехід від демократів до республіканців, розгромивши стандарти ESG і відповівши кільком користувачам соцмережі, яку він погодився купити.

Вартість Tesla Inc., тим часом, опустилася до найнижчого рівня цього року, стерши зі свого статку 12,3 мільярда доларів, тоді як Twitter ще більше впав. Загалом, Маск втратив 49 мільярдів доларів з моменту відкриття своєї пропозиції щодо Twitter минулого місяця, частково через те, що ринок впав, а деякі інвестори Tesla почали хвилюватися, як він профінансує свою пропозицію для гіганта соціальних медіа. Дошкульні аналітики Bloomberg підрахували, що одкровення Маска у мережі коштують йому по $12 млрд втрат щодня.

За даними Bloomberg Billionaires Index, 50-річний Маск залишається найбагатшою людиною у світі зі статком у 209,9 мільярдів доларів. Цього року він втратив 60,4 мільярда доларів, поступаючись лише Чангпену Чжао з Binance, який втратив 81 мільярд доларів, і Джеффу Безосу, який втратив 62 мільярди доларів.

Маск став дедалі активнішим після того, як запустив свою пропозицію вартістю 44 мільярди доларів для Twitter. Середа не стала винятком.

Він написав у Твіттері, що рейтинг ESG (екологічні, соціальні та управлінські стандарти) був «шахрайством» після того, як Tesla втратила місце в індексі S&P Global, який відстежує компанії щодо їх екологічних, соціальних стандартів та стандартів управління. Він також передбачив, що «політичні атаки» на нього «різко ескалують у найближчі місяці».

В окремому твіті Маск сказав, що в минулому підтримував демократів, тому що «вони були (переважно) партією доброти», але тепер змінив свою думку.

«Вони стали партією розділення та ненависті, тому я більше не можу їх підтримувати і буду голосувати за республіканців», – сказав він.