ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Google вимкнула функцію платежів у рф

НовиниGoogle вимкнула функцію платежів у рф

Компанія Google відключила платежі з росії, а також скасувала підписку платежів по мобільному. Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у фейсбуці із посиланням на заяву компанії.

Крім того, він зазначив, що користувачі з рф, які купили підписку на Google One через App Store, отримують листи про її скасування. Компанія попереджає, що не зможе обробити платіж. Користувачі з річною підпискою Google One також отримали відповідні листи.

До того ж, Google видалила програму російського «Сбербанку» на Android з Google Play Market. Раніше програму прибрали з App Store.

Також, компанія Google припинила продаж онлайн-реклами у росії. Ця заборона поширюється на пошук, YouTube та зовнішні партнерські мережі. Про що також повідомив Федоров.

«Google припиняє монетизацію контенту, який розповсюджує фейки про війну росії проти України або заперечує чи виправдовує її. Це стосується і матеріалів, які заперечують трагічні події».

Таке рішення сильно вдарить по російських пропагандистах. YouTube хоч і припинив монетизацію в росії ще 26 лютого, однак сервіси Google продовжували роботу.


Раніше корпорація заборонила російським державним ЗМІ купувати чи продавати рекламу за допомогою своєї технології.