ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Британці порахували: на скільки кіло схуд Усик. Чи допоможе це Джошуа?

НовиниБританці порахували: на скільки кіло схуд Усик. Чи допоможе це Джошуа?

Прискіпливі британці прораховують все, що пов‘язане із майбутнім боєм-реваншем між Олександром Усиком та Ентоні Джошуа. Дійшло до того, що вони взялися вивчати соцмережі та сторінки його дружини Катерини, де та повідомляє про те, як виглядає чи почуває себе її чоловік.

Як розповіла жінка в інтерв’ю «ПравдаТУТ», Сашко схуд на приголомшливі 10 кг лише за тиждень після того, як Росія оголосила війну Україні.

«Саша схуд на 10 кілограмів за тиждень війни. Він був у такому жаху, в такому шоці, він був такий розгублений… Він бачив, що я робила, – сказала вона. – Я сказала: «Саша, будь ласка, люди просять, треба говорити, якось підтримати». Йому дуже важко. Спочатку він перетравлював це все всередині. Бо, по-перше, ми ніколи раніше не були в такій ситуації. Все наше покоління ніколи не могло цього уявити. І ось шок.

Чесно кажучи, він і так не дуже любить давати інтерв’ю в звичайний, мирний час. Зараз йому, звичайно, важко, але він все одно виходить в ефір, щось говорить.

Його позиція зрозуміла. Він завжди був за Україну, завжди її прославляв і славитиме, доки у нього вистачить здоров’я і сили.

Тепер він розуміє, наскільки важливий для нього, скажімо, навіть наступний бій. Для нього кожна боротьба важлива, але зараз, коли у нашій країні ллється кров, хочеш прославити Україну, хочеш нею пишатися».

За словами Катерини, її чоловік «пишається тим, що він – українець! Слава Богу, що так сталося».

Але жодна з нинішніх катастроф не вплинула на чемпіона Усика, який служив в лавах тероборони, що вкотре показує, яким він є бійцем.

Однак нещодавно він покинув рідну країну, щоб підготуватися до майбутнього бою з Ентоні Джошуа, який, як варто очікувати, буде не просто титулом у важкій вазі.

Тож, команда Джошуа розраховує, що всі чинники – втрата ваги, розгубленість, тривала перерва у спорті – стануть перевагою саме для британця. Хоча букмекери і досі віддають перевагу українцеві.

За словами контори William Hills, ранні прогнози на те, що Усик знову переможе Джошуа, коли врешті відбудеться матч-реванш.

Олександр Усик: 2/5
Ентоні Джошуа: 15/8
Нічия: 16/1.