ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Чи поїде Україна на чемпіонат світу з футболу – 2022?

НовиниЧи поїде Україна на чемпіонат світу з футболу - 2022?

Українські букмекери дають свої прогнози. Принаймі, беттори можуть зробити ставку на те, чи зможе наша збірна пройти плей-оф відбору на чемпіонат світу-2022 в близькосхідній країні Катар.

Через повномасштабну російську війну в Україні нині досить складно займатися професійним спортом. Та й ФІФА перенесла матч нашої збірної проти Шотландії на початок літа. Точна дата зустрічі – 1 червня. За 4 дні потому українці зіграють з на порядок сильнішою збірною Вельсу.

Деякі шотландські політики та активісти закликали ФІФА надати збірній України пряму путівку на мундіаль. Втім, за повідомленнями в ЗМІ, УАФ не висловлювала подібну ініціативу та не підтримує таку ідею.

Отже, щоб потрапити на чемпіонат світу-2022 наша національна команда має обіграти Шотландію та Уельс. Обидва матчі пройдуть на виїзді. Букмекерська компанія Favbet пропонує наступні коефіцієнти щодо успіху збірної України.

Результати ви бачите самі.

Судячи з коментарів на сторінці Favbet у соцмережах, гравці вважають, що в українців є високі шанси обіграти шотландців.