ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У найбільшій криптобіржі світу випустили картку для українських біженців

АналітикаУ найбільшій криптобіржі світу випустили картку для українських біженців

У найбільшій криптобіржі світу запустили криптовалютну картку Binance Refugee для всіх поточних і нових користувачів Binance з України, які були змушені переїхати до країн Європейської економічної зони через повномасштабне російське вторгнення.

Цей продукт дозволить переміщеним українцям здійснювати або отримувати криптовалютні платежі та оплачувати покупки в роздрібних мережах в ЄЕЗ, які приймають карткові платежі.

«У такий складний для України час зрозуміло, що криптовалюти корисні, оскільки вони пропонують швидкий, дешевий та безпечний спосіб переказу коштів, щоб допомогти людям із їхніми невідкладними фінансовими потребами», – коментує Хелен Хай, голова благодійної організації криптобіржі.

Кирило Хомяков, генеральний менеджер компанії в Україні, переконаний: «На сьогодні Україну вже покинуло близько 4 млн людей. Нашим обов’язком є ​​допомога тим, хто постраждав від війни і змушений покинути дім. Картка біженця дозволить українцям отримувати допомогу від криптобіржі та інших благодійних організацій, а також при необхідності отримувати криптовалюту з будь-яких інших гаманців».

У рамках цієї благодійної програми біржа співпрацює з різними відомими неприбутковими організаціями, включаючи «Ротарі» та «Паляницю», щоб надати грошову допомогу на основі криптовалют через криптокарту Refugee Crypto Card, яка дозволить родичам або знайомим перераховувати криптовалюту на нові картки та гаманці біржі для підтримки своїх близьких.

Біженці, які пройшли перевірку місцевими некомерційними організаціями та подали заявку на отримання криптовалютних карт, отримають 75 BUSD, що еквівалентно 75 доларам США на місяць протягом 3 місяців. Криптовалюта BUSD буде автоматично конвертована в місцеву валюту під час оплати карткою.

Отримання та користування карткою безкоштовне. Щоб отримати криптокарту, біженцям потрібно буде використовувати наявний обліковий запис, зареєстрований в Україні, або зареєструвати новий обліковий запис в системі компанії, використовуючи українську домашню адресу, навіть якщо вони зараз проживають поза межами України. Усі користувачі повинні будуть пройти повну діджитал-перевірку.

Цей крок є частиною програми постійної підтримки Binance для українців, які постраждали від війни. Раніше компанія виділила 10 млн доларів через Binance Charity на підтримку дітей та сімей-переселенців в Україні та сусідніх країнах. Це включає надання житла, їжі, питної води, медичних засобів, грошової допомоги та психологічної підтримки тим, хто був змушений знайти притулок.

Крім того, створений криптовалютний краудфандинговий сайт «Фонд екстреної допомоги Україні», щоб люди з усього світу могли жертвувати криптовалюту на підтримку України. Він уже зібрав близько $1 млн.