ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

БЕБ та СБУ розслідують відмивання коштів тіньового азарту на суму у 12 млрд грн

НовиниБЕБ та СБУ розслідують відмивання коштів тіньового азарту на суму у 12...

Схоже, в Україні всерйоз взялися за викорінення нелегального грального бізнесу. І це не може не тішити. 

Як повідомляють правоохоронні структури, співробітники Бюро економічної безпеки України та Служба безпеки України проводять обшуки в декількох регіонах України у фінансових установах. 

Ці банки використовувалися низкою компаній, що організували та проводили нелегальні азартні ігри (гемблінг), букмекерську діяльність (беттінг) тощо.

Відбувається документування протиправної діяльності службових осіб суб’єктів господарювання, які з метою ухилення від сплати податків створили вебсайти-двійники, на яких вели онлайн-бізнес. При цьому не сплачували податок на прибуток, ПДФО та військовий збір.

За наявною інформацією, орієнтовний щомісячний обсяг їхніх тіньових операцій може сягати 12 млрд грн. Це, у свою чергу, може складати 2 млрд грн несплачених податків. 

З метою прикриття протиправної діяльності, діючи за попередньою змовою із службовими особами банківських установ України та фінансових компаній як резидентів так і не резидентів, згадана група осіб у своїй діяльності використовувала реквізити 80 суб’єктів господарювання з ознаками фіктивності.

Для проведення незаконних фінансових операцій, їх «міскондінгу» та уникнення первинного фінансового моніторингу, фактичні власники згаданих компаній вступили у злочинну змову із службовими особами банків.

У коментарях користувачі вітають цю новину.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах ч. 3 ст. 212, КК України  та здійснення незаконної діяльності з організації або проведення азартних ігор, лотерей вчинених за попередньою змовою групою осіб ч. 2 ст. 203-2 КК України здійснюють детективи Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України за процесуального керівництва прокурорів Офіс Генерального прокурора.