ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Орвелл все ближче: в рф хочуть створити реєстр заборонених відеоігор

НовиниОрвелл все ближче: в рф хочуть створити реєстр заборонених відеоігор

Місцева комісія ради законодавців з інформаційної політики, інформаційних технологій та інвестицій виступила з пропозицією створити в росії реєстр заборонених відеоігор. Про це повідомило російське ТАСС із посиланням на голову Законодавчих зборів Володимирської області Володимира Кисельова.

Останній заявив, що ідея заборони ігор належить регіонам. Мовляв, таким чином можна буде протидіяти «виробникам та розповсюджувачам шкідливих для дітей комп’ютерних ігор. Вважаємо за доцільне запропонувати уряду розглянути можливість створення реєстру заборонених комп’ютерних ігор за аналогією зі змістом списків екстремістських матеріалів», – сказав чиновник. 

На його думку, у багатьох комп’ютерних іграх іноземного виробництва пропагується культ насильства, жорстокості, буває і порнографія, нецензурна лайка, екстремістська та терористична діяльність, недостовірна інформація.

Раніше в мережі з’явилася інформація, що влада росії хоче розробити свою систему маркування відеоігор. При цьому на території країни вже діє спосіб присвоєння рейтингу, аналогічний до європейської PEGI, — розробники та видавці зобов’язані маркувати контент, а держоргани займаються лише його перевіркою.