ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Акт по Євгену Гетьману скерований до суду – НАБУ

НовиниАкт по Євгену Гетьману скерований до суду - НАБУ

Розслідування одержання $90 тис неправомірної вигоди членом Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) завершене. 14 червня 2022 НАБУ і САП відкрили стороні захисту матеріали слідства для ознайомлення перед скеруванням обвинувального акта до суду. Дії посадовця кваліфікували за ч.4 ст.368 КК України, інформує сайт НАБУ.

У 2021 детективи отримали інформацію про існування системи одержання неправомірної вигоди в особливо великих розмірах за надання дозволів і ліцензій на право на зайняття гральним бізнесом. Для викриття злочинної схеми НАБУ за погодженням з САП розробило та здійснило комплекс негласних слідчих (розшукових) дій за участю детективів «під прикриттям».

У межах розслідування детективи задокументували факти, які свідчили про те, що член Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей запропонував надати йому неправомірну вигоду за ухвалення ним і іншими членами Комісії рішень про надання дозволів, що підтверджують відповідність приміщень суб`єктів підприємницької діяльності в Чернігівській та Запорізькій областях для організації та проведення азартних ігор у гральному закладі. Крім того він обіцяв забезпечити надання ліцензій на право здійснення у цих приміщеннях ігорної діяльності. Свої «послуги» він оцінив у $90 тис.

Також Євген Гетьман заявляв, що контролює апарат КРАІЛ, а також налагодив взаємодію і досяг домовленостей з іншими членами КРАІЛ, з якими вибудував взаємодію на комерційній основі та надав кожному з них неправомірну вигоду у розмірі 1000 доларів зі своїх особистих коштів.

У результаті проведених негласних слідчих (розшукових) дій, високопосадовця викрили «на гарячому».

В грудні 2021 підозрюваного посадовця за сприяння уряду звільнили із займаної посади.