ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Адвокати Гетьмана спробували оскаржити вручення підозри детективами НАБУ

НовиниАдвокати Гетьмана спробували оскаржити вручення підозри детективами НАБУ

Захисники підозрюваного наполягали на тому, що підозру Євгену Гетьману вручили незаконно, тому що, нібито, детективи НАБУ заманили тодішнього в.о. голови КРАІЛ у пастку. 

Про це йдеться у матеріалах справи, викладених на порталі Єдиного реєстру судових рішень.

«Заява ОСОБА_14 , на підставі якої внесено відомості до Єдиного реєстру досудового розслідування, у якій відсутні жодні елементи об`єктивної сторони складу злочину, свідчить про підбурювання до вчинення злочину. Жоден із зазначених стороною обвинувачення тверджень, як елемент підозри ОСОБА_1 , є необґрунтованим, непідтвердженим жодним із наведених у клопотанні доказом та не може бути використаний у судовому засіданні для доведення обґрунтованості підозри ОСОБА_1 у вчинення злочину», повідомляє портал ЄРСР.

Також захисники наполягали, що аудіо та відеоматеріали, зібрані проти підозрюваного – отримані із порушенням процедури, відтак, не можуть бути використані у якості доказів.

«Проведення негласних слідчих (розшукових) дій зафіксовано за допомогою малогабаритного диктофону номер 86016С, 860307 та аудіо/відеореєстратора «Unika AVR-12» номер 161201000273 інформацію з яких збережено на носії інформації карти пам`яті micro SD № 6099т, № 6100т від 10.08.2021 та № 6101т від 10.08.2021 відповідно.

Під час ознайомлення із протоколом за результатами проведення негласної слідчої (розшукової) дії аудіо-, відеоконтроль особи від 10.08.2021, складенимн стороною обвинувачення за результатами прослуховування та перегляду цих аудіо- та відеозаписів, у сторони захисту виникли сумніви щодо автентичності відображеної у ньому інформації. Крім цього, у протоколі не наведено повні ідентифікаційні ознаки/технічні характеристики технічних засобів, за допомогою яких записані (створені) цифрові файли».

Однак, після заслуховування сторін – Вищий антикорупційний суд вирішив відхилити скаргу захисників Гетьмана.

Ще раніше суд заборонив підозрюваному виїжджати ща межі Києва.

Нагадуємо, що 20 серпня НАБУ та САП затримали під час отримання неправомірної вигоди у розмірі $90 тис в.о. Голови КРАІЛ Євгена Гетьмана.