Верховна Рада дуже нагадує гру Silent Hill

Редактор uGame

Народний депутат Ярослав Железняк вжив дуже сумну аналогію, аби описати умови, в яких нині функціонує Верховна Рада України.

«Памʼятаєте була така гра-хорор Silent Hill?

Ось зараз пересування коридорами Комітету ВРУ без світла дуже її нагадує)», – пожартував обранець. 

Ще раніше Железняк повідомив, що в Раді 20 січня Апарат працював дистанційно у зв’язку з відсутністю опалення та води через обстріли.

«Конкретно у моєму кабінеті що так, то так опалення майже не було і десь +12 градусів», – сказав нардеп. 

Про те, що нардепи працюють у кабінетах в куртках – також повідомив і депутат Данило Гетманцев.