ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

КРАІЛ нагадує: ліцензіатам навіть в умовах війни потрібно сертифікувати обладнання

Інтерв'юКРАІЛ нагадує: ліцензіатам навіть в умовах війни потрібно сертифікувати обладнання

Сертифікація грального обладнання: КРАІЛ наголошує на дотриманні законодавчих вимог.

Навіть в умовах війни, організатори азартних ігор продовжують працювати в місцях, де відсутня загроза військової агресії, але з дотриманням обмежень, передбачених правовим режимом воєнного стану.

Водночас до обов’язків організаторів азартних ігор відноситься й забезпечення проведення сертифікації та інспектування грального обладнання суб’єктами сертифікації.

«КРАІЛ нагадує, що в Україні забороняється використовувати несертифіковане гральне обладнання для проведення азартних ігор. Організатор повинен забезпечити зберігання у гральному закладі документів або їх копій про право власності або користування гральним обладнанням (договір купівлі-продажу, договір оренди, видаткова накладна тощо), документів на гральне обладнання та відповідних сертифікатів», – підкреслює регулятор.

Крім того, організатори азартних ігор зобовʼязані повідомляти КРАІЛ, як уповноважений орган регулювання сфери, про будь-які зміни даних, зазначені у документах організатора азартних ігор, що зберігаються в ліцензійній справі впродовж строку, встановленого законом (у т.ч. в частині оновлення документів, що підтверджують сертифікацію грального обладнання).