ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Президентські перегони – 2024: у кого найбільші шанси стати президентом США?

ГоловнеПрезидентські перегони - 2024: у кого найбільші шанси стати президентом США?

Хоча закони Нью-Йорка про ставки на спорт забороняють робити прогнози на президентські вибори, але, щойно Джо Байдена оголосили переможцем над 45-м президентом Дональдом Трампом, сайти спортивних ставок по всій Європі, де політичні ставки є законними, почали підраховувати, хто виграє у 2024 році.

Чільна трійка Трамп-ДеСантіс-Байден залишається  без змін – інформують у британців в Ladbrokes від 6 жовтня. 

Кандидати на ставки 

Відповідно до рейтингу виборів у 2024 році, опублікованого компанією Ladbrokes, провідним постачальником політичних шансів, Дональд Трамп лідирує з прогнозом у 23,1% стати наступним президентом США. Що стосується нинішнього президента, Ladbrokes дає Джо Байдену 16,7% шансів отримати другий термін, він йде третім фаворитом після губернатора Флориди Рона ДеСантіса (22,2%).

Протягом декількох днів Трамп був у фаворіті з моменту відкриття ринку, але цього тижня у нього є сусід на вершині – Рон ДеСантіс. Губернатор Флориди позиціонує себе як альтернативу токсичному Трампу, водночас вихваляючись політикою старшого державного діяча.

Тим часом Байден має +500 (імовірність 16,7%) у президентських шансах у 2024 році. Це надзвичайно висока ціна для чинного президента, який бажає перейти на другий термін. Більше того, у демократів, здається, є кілька інших варіантів. Віце-президент Камала Гарріс має 7,7% шансів виграти вибори, а міністр транспорту Піт Буттіджіч має 3,8% шансів.

Насправді поле від Демократичної партії для потенційних кандидатів у 2024 році настільки незрозуміле, що навіть дружина екс-президента Мішель Обама має 2,9% шансів стати президентом.

Тим часом шанси Джо Байдена на перемогу в 2024 році останнім часом зросли з 14,3% до 15,4%, а тепер до 16,7%. Листопадові проміжні вибори мають стати хорошим барометром настроїв виборців.

Останні зміни прогнозів президента також показують, що губернатор Каліфорнії Гевін Ньюсом (його 5,9% на 50% краще, ніж шанси Буттіджіча) може вплинути на цю гонку, тоді як Гарріс помітила, що її популярність падає. Наразі схоже, що Республіканська партія виграє вибори 2024 року. Отже, наступне питання: хто буде на виграшному бюлетені?

Шанси Дональда Трампа на 2024 рік = 23,1% 

Коефіцієнти Дональда Трампа на 2024 рік становлять +333. Ці шанси передбачають 23,1% шансів, що він виграє наступні вибори в США. Це чудова ціна для того, хто програв останні вибори так недавно. Тож чому найкращі букмекери дають Трампу такі хороші коефіцієнти? Перша причина полягає в тому, що у Трампа все ще є база вірних послідовників. По-друге, Трамп, здається, контролює Республіканську партію. 

Опитування щодо Байдена настільки погані, що будь-який кандидат від Республіканської партії зараз би його очолив. Разом з тим, у Трампа набагато більше шансів перемогти на виборах 2024 року, ніж у 2016 чи 2020 роках.

Шанси Рона ДеСантіса стати президентом 2024 року = 22,2% 

Коефіцієнти Рона ДеСантіса 2024 становлять +350. Як і Трамп, ДеСантіс отримує вигоду від історично низької популярності Байдена, і ДеСантіс робить власні заголовки, які резонують у країні. Його також вважають Трампівською фігурою для наступного покоління, що означає, що він є життєздатним кандидатом на два терміни. І ДеСантіс міг би також привабити виборців-центристів через токсичність, яку Трамп втратив у 2020. Однак проблема для ДеСантіса полягає в тому, що він повинен обійти Трампа під час республіканських праймеріз, щоб отримати позицію для Овального кабінету. Він став губернатором Флориди в основному тому, що отримав підтримку Трампа в 2018.

Шанси Джо Байдена на переобрання у 2024 році = 16,7% 

Коефіцієнти Джо Байдена на переобрання у 2024 році становлять +500. Це великі шанси для чинного президента, який, як очікується, балотуватиметься знову, але низка чинників впливає на слабкі шанси Байдена на наступних президентських виборах. Можливо, найочевиднішим є те, що Джо Байдену виповниться 81 рік, коли виборці підуть на виборчі дільниці в листопаді 2024. Це не набагато старше за Трампа, але багато хто вважає, що вік Байдена впливає на нього більше, ніж його колишній ворог.

Шанси Камали Гарріс стати президентом у 2024 році = 7,7%. Коефіцієнти Камали Гарріс становлять +1200. Шанси нинішнього віце-президента продовжують зростати з початку року.