ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Збивати ракети та «мопеди» Україні допоможе Google та пильність громадян – з‘явився новий застосунок у Play Market

НовиниЗбивати ракети та «мопеди» Україні допоможе Google та пильність громадян - з‘явився...

Що головне в успішній ліквідації таких важких повітряних цілей як ракети та дрони-камікадзе? Час. Чим швидше буде виявлений запуск – тим більше часу на реакцію матимуть захисники на збиття. Отже, що потрібно? Правильно: якомога швидше повідомляти координати ворожих апаратів в українському небі. І таке рішення вже є. 

Одеські програмісти з об’єднання «Технарі» розробили мобільний додаток «єППО». 

Застосунок пройшов верифікацію Google та доступний в Play Market. Використовуючи додаток, користувачі можуть допомогти військовим завчасно відстежувати та знищувати ворожі ракети «Калібр».

Як це працює?

1. Ви побачили повітряну ціль, наприклад крилату ракету чи дрон камікадзе-шахед.

2. Треба відкрити єППО на смартфоні, вибрати тип повітряної цілі, направити смартфон у напрямку руха цілі та натиснути велику червону кнопку. 

Все. 

Фахівці ППО побачать відмітку на мапі, вона доповнить радіолокаційну інформацію і «летюча смерть» буде збита. 

Чому це необхідно?

Завдяки кривизні земної кулі всі локатори бачать низьковисотні повітряні цілі з короткої відстані. Тому крилаті ракети та бпла орків ховаються від ППО на малих висотах. Але побачити ракету чи дрон-вбивцю можемо ми, коли їх ще не бачать радари. 

Що ми робитимемо за допомогою єППО?

«Кожен може взяти участь в побудуванні першої в Світі мережевої системи ППО, в якій будуть масово задіяні громадяни України. 

Поставте додаток єППО на свій смартфон, за кілька секунд пройдіть авторизацію за допомогою Дії, натисніть «Тест» щоб переконатись, що все ок і будьте готові сповістити зенітників про побачену загрозу», – пише активіст та захисник Ілля Кротенко.