ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Facebook за ніч порізав усім підписників. На Цукерберга тепер підписані менше… 10 тисяч 

АналітикаFacebook за ніч порізав усім підписників. На Цукерберга тепер підписані менше… 10...

Скандал аналізував «Детектор Медіа». 

Навіть генеральний директор Meta Марк Цукерберг втратив абсолютно левову частку фоловерів. У нього також залишилося лише 9993 підписника.

Скарги на втрату підписників почали з’являтися в українській стрічці Facebook вночі 12 жовтня. Незалежно від кількості підписників станом на 11 жовтня, наступного дня у блогерів залишилося до 10 тисяч читачів. Наприклад, головний редактор HUBZ Inform Ігор Тихолаз мав 25 тисяч підписників, а залишилось 9971, а радник Офісу Президента України Олексій Арестович – 880 тисяч і 9993 відповідно.

«Хто мав 40, хто 50, а хто і 125 тисяч, чи як я 25 тисяч – усі однаково втратили. Кількість впала за ніч до майже ідентичної цифри у 9970 читачів», – повідомив на своїй сторінці в Facebook Ігор Тихолаз.

Причини скасування підписок невідомі: Facebook не попереджав і не прокоментував ситуацію. Власники акаунтів припускають, що втрата фоловерів відбулася або через дії Facebook, який разом із фальшивими акаунтами видалив реальних підписників, або через визнання компанії Meta в Росії «терористичною організацією» 11 жовтня. 

Але, ймовірно, йдеться лише про збій програми.  Адже навіть генеральний директор Meta Марк Цукерберг втратив фоловерів. У нього також залишилося лише 9993 підписники зі 119 мільйонів.  Окрім того, якщо натиснути на кількість підписників в профілі людини, то відкривається сторінка з переліком фоловерів, де з’являється справжня кількість підписників. Також можна побачити коректні дані в результатах пошуку Facebook.