ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Очільник КРАІЛ Іван Рудий повернувся на робоче місце. Обіцяє взятися за податки та викорінити росіян у галузі 

ГоловнеОчільник КРАІЛ Іван Рудий повернувся на робоче місце. Обіцяє взятися за податки...

Про що і оголосив у соцмережах. Нагадаємо, у лютому чиновник пішов до лав ЗСУ, про що також повідомив публічно. За ці 8 місяців його відсутності у кріслі голови КРАІЛ сталося чимало подій, і не лише військових. Зокрема, найбільший скандал – з видачею двох ліцензій російському букмекеру 1xBet. Зрештою, цей крок отримав нищівну критику від усіх гілок та напрямків – від звичайних користувачів соцмереж, які підписували відповідні петиції про скасування ліцензій до президента України та прем‘єр-міністра. Зрештою, після втручань правоохоронців ліцензії таки анулювали, хоча український представник росіян ТОВ «ТБК» обіцяє судитися за них. 

Інша знакова подія – участь українських ветеранів у європейських змаганнях Invictus Games, де капітаном збірної був Іван Рудий. Привітати українців на церемонії у Гаазі особисто приїжджав засновник Ігор принц Гаррі разом з дружиною Меган Маркл. 

Знімок із рукостисканням принца Іван Рудий запостив у власному Facebook.

Українська збірна 22 квітня завершила змагання із 16 медалями, з яких 5 золотих, 5 срібних та 6 бронзових.

У своєму зверненні Іван Рудий повідомив, що на своєму робочому місці, як і раніше, головну увагу приділятиме розвитку легального азарту, відповідної законодавчої бази. 

Публікуємо текст звернення без скорочень. 

З поверненням… 

Ці слова найчастіше чув останніми днями, оскільки повернувся зі служби у ЗСУ до виконання обов’язків Голови КРАІЛ.

У перший день повномасштабного вторгнення, 24 лютого, для мене було суперважливо перевірити автономність усіх робочих процесів. Я знав, що в Комісії працюють професіонали, тож був впевнений, що на фронті я потрібен більше. 

8 місяців війни, змагання «Invictus Games» тощо. Багато подій, які ще більше загартували мене, але незмінним залишається бажання жити в незалежній та економічно сильній державі. 

Для мене дуже важливо, щоб не було жодного сліду держави-агресора в Україні. Тому першочергово провели зустріч з СБУ, де узгодили механізм взаємодії у захисті національних інтересів України. Наразі маємо інформацію про можливі зв’язки деяких організаторів азартних ігор з рф. Триває перевірка. Наголошу, що у разі підтвердження цієї інформації — ліцензії будуть одразу анульовані. 

Також маю на меті посприяти розвитку гемблінг-сфери, що зміцнить економічний фронт країни. А для цього важливо дослухатися до бізнесу. Пам’ятаємо, що для інвестиційної привабливості цієї сфери в Україні важливі два моменти: ДСОМ та законопроєкт 2713-д. Продовжуємо працювати над цим. 

Роботи — понад “багато”, як і прийняття важливих рішень задля сталості економічного фронту України. Скоро ж будемо її відбудовувати. 

У коментарях під дописом користувачі зауважують – за час відсутності Івана Рудого сталося чимало подій, зокрема, й таких, які кидають тінь на КРАІЛ. 

Освітянка та активістка Вікторія Драч пише: 

Іване, за відсутності виникло дійсно багато справ і декілька виданих ліцензій компаніям з дуже неприємним корінням. Вірю в тебе, розберись, будь ласка. 

Киянин Сергій Ткачук згадує інтер’єрів голови Мінцифри Михайла Федорова про те, що КРАІЛ можуть перевести у формат цифрового застосунку:

Лише вперед до перемоги! Завжди пам’ятай,якщо тобі плюють у спину, значить ти попереду!

Так тримати. Буде перемога й на цьому фронті. Вважаю, що деякі законотворці, які хочуть прикрити краіл,напряму працюють з агресором. Їм вигідно все повернути в тінь. Я з вами!

Нагадуємо, у листопаді міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв‘ю виданню «Forbes.ua» повідомив, що аналіз 

«показав, що КРАІЛ не потрібна. У законопроєкті ми рекомендуємо її ліквідувати. Хочемо зробити автоматичну видачу ліцензій за вичерпними критеріями». Чиновник вельми непрозоро натякнув на корупційність сфери і необхідність її прибирання, вочевидь, натякаючи на епізод з неправомірною вигодою у  $90 тис, коли на гарячому торік у серпні затримали тодішнього в.о. голови КРАІЛ Євгена Гетьмана. Судові розгляди тривають досі.