ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Євробачення-2023 навіть не стартувало, а Україна – найвірогідніший фаворит на перемогу, кажуть британські букмекери

НовиниЄвробачення-2023 навіть не стартувало, а Україна - найвірогідніший фаворит на перемогу, кажуть...

Схоже, що три перемоги на Євробаченні українських конкурсантів та шалений виступ гурту Go_A, у яких в ЄС купа фанів, зробили й інше діло, окрім промо країни, Україна – тепер в улюбленицях європейських букмекерів. Ще тільки листопад, а наша країна вже в топі фаворитів на наступну перемогу, пише видання, яке присвячене самому конкурсу та його подіям Wiwibloggs.

Ще надто рано починати робити ставки на пісенний конкурс Євробачення 2023. Але це не заважає букмекерам формувати свою думку… і зацікавлювати гравців, які хочуть зіграти наосліп.

Україна – впевнений переможець останнього випуску, вона очолює таблицю коефіцієнтів.

Прогнозисти явно вважають, що добра воля, виявлена ​​до виступу українців у Турині, збережеться й на наступному конкурсі. Незважаючи на те, що Україна не прийматиме цьогорічного шоу в традиційному розумінні, її перемога буде вшанована під час конкурсу. 

«Чи суспільні симпатії знову перетворяться на голоси? Або вони могли відчути щось схоже на «прокляття приймаючої країни», свідками якого ми були в інших країнах?», – розмірковує дописувач Вільям Лі Адамс. 

Італія є другим фаворитом букмекерів. У 2022 році вони неймовірно добре виступили в приймаючій країні, посівши шосте місце з піснею Бланко та Махмуда «Brividi». Багаторічна сила Сан-Ремо, ймовірно, пояснює таке раннє позиціонування.

Швеція, яка востаннє вигравала в 2015 році, опинилася на знайомій території. Melodifestivalen гарантує широкий вибір пісень, які, ймовірно, можуть бути конкурентоспроможними на ESC.

Господарі цього року — Велика Британія — наразі посідають четверте місце. Це може відображати впевненість у продовженні партнерства BBC з TaP Music — компанією, яка обрала Сема Райдера та його пісню «SPACE MAN» для Євробачення 2022. Як ви пам’ятаєте, він переміг у голосуванні журі та посів друге місце в загальному заліку.

Іспанія, яка досягла нових висот завдяки Chanel і BenidormFest, також виявляється досить гарною. Здається, кореспонденти сподіваються, що розширене видання Benidorm Fest у 2023 році буде таким же важким, як і конкурс, який дав нам «SloMo».

У Турині Франції не вдалося повторити приголомшливий успіх Роттердама. Але сподівання на те, що Париж знову зросте у Великій Британії, здаються великими.

Цікаво, що ізраїльтянка Ноа Кірель, перша виконавиця, яку підтвердили для участі в Євробаченні 2023, наразі непогано почувається в таблиці. Її найкращий статус – десь 66/1. Це здивує багатьох, враховуючи величезний досвід Ноа на величезних сценах і великий бюджет, який вона принесе з собою.

Повідомлялося, що автор пісень, переможець Євробачення Дорон Медалі приєднається до ізраїльської делегації, тож вона в надійних руках.