ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Турецька компанія не взяла гроші, зібрані на байрактари

ГоловнеТурецька компанія не взяла гроші, зібрані на байрактари

Турецька компанія Baykar Makina, яка виробляє БпЛА Bayraktar TB2, повідомила про безкоштовну передачу трьох ударних безпілотників для потреб ЗСУ, на які було зібрано кошти в рамках проєкту «Народний BAYRAKTAR» волонтера Сергія Притули.

У тексті оголошення англійською та українською мовами значиться:

«Компанія Baykar знає, що кампанія зі збору коштів під назвою «Народний BAYRAKTAR» успішно зібрала суму для придбання кількох БпЛА Bayraktar TB2 для українців для захисту своєї Батьківщини. Бізнесмени та звичайні люди внесли кошти – малі й великі – для досягнення цієї мети протягом кількох днів. Компанія Baykar не прийматиме оплату за ТВ2 і безкоштовно відправить три БпЛА на український фронт».

Кошти у розмірі 600 млн грн (зібрані за 3 дні на 4 безпілотники) у компанії попросили спрямувати на допомогу в боротьбі народу України.

«Ми зворушені цією солідарністю та рішучістю перед лицем, здавалося б, нездоланних викликів. Компанія Baykar молиться про справедливе розв’язання та тривалий мир».

Сам Сергій Притула був зворушений жестом турецької компанії.

Це не поодинокий випадок. Наприкінці травня литовська компанія Laisvės TV розпочала збір коштів для купівлі дрона «Байрактар» для України. Спочатку метою кампанії було зібрати потрібну суму за три тижні. Проте литовці впоралися швидше. Всього було зібрано майже 6 млн євро, інформує «Укрінформ».

2 червня міністр оборони Литви Арвідас Анусаускас повідомив, що Baykar Makina вирішила передати БпЛА Bayraktar TB2 безкоштовно, на зібрані гроші Литва купить необхідні боєприпаси, а решта піде на підтримку України.