ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

1хBet без ліцензії. КРАІЛ позбавив дозволів скандального букмекера

Головне1хBet без ліцензії. КРАІЛ позбавив дозволів скандального букмекера

Після прозорого натяку Мінцифри на розпуск КРАІЛ та перехід у режим застосунку – у бренду 1хbet все ж таки забрали українську ліцензію. Про це із посиланням на власні джерела повідомляє телеграм-канал «Оперативний ЗСУ».

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей 6 вересня позбавила ліцензій ТОВ «Твоя беттінгова компанія», яка працювала під брендом 1хBet, для роботи в Україні. 

«Неодноразово даний бренд був помічений в пропагандистських роликах кремля», – пише телеграм-канал.

Інформацію підтвердив і блогер-інсайдер Володимир Бондаренко.

30 березня 2022 у розпал війни з росією та звірствами, вчиненими росіянами у Бучі, Ірпіні, Бородянки, коли тривали найзапекліші бої за Чернігів, Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей видала 2 ліцензії ТОВ «Твоя беттингова компанія» на ведення букмекерської діяльності та роботу онлайн-казино в Україні. Для громадськості це стало ляпасом. Публічним і дуже гучним, що стало приводом для обурення та згодом – петиції до президента, як останньої інстанції.

«Твоя беттингова компанія» подала заявку на роботу під відомим російським брендом 1xBet та під його торговою маркою, зареєстрованою у 2015 на трьох громадян рф Романа Семіохіна, Сергія Каршкова та Дмитра Казоріна, які є власниками 1xBet.

11 липня голова Бюро економічної безпеки Вадим Мельник повідомив, що його відомство направило запит до КРАІЛ щодо документів, на підставі яких комісія видала ліцензії «Твоїй беттинговій компанії».

5 серпня Володимир Зеленський у відповіді на петицію щодо анулювання ліцензії дав доручення Прем‘єр-міністру Денису Шмигалю та профільним міністерствам та КРАІЛ розібратися у ситуації.

У відповідь у держрегулятора запевнили: давали ліцензію не росіянам, а компанії, яка має кіпрську реєстрацію. Що цікаво, 2 вересня з‘явилася ще одна петиція з вимогою накласти санкції на 1xBey.