ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Скандально відомого російського букмекера, який судиться з державою Україна, рекламують порноакторка та блогерка

Без категоріїСкандально відомого російського букмекера, який судиться з державою Україна, рекламують порноакторка та...

Бренд беттингу, який встиг оскандалитися скрізь, де б не з‘являвся – 1xBet – навіть з власною рекламою у соцмережах примудрився хайпонути. 

Російська блогерка Марія Єрмоліна, відома під ім’ям Marple, вже другий рік співпрацює з букмекерською конторою 1xBet, яка нелегально працює в Україні. Блогерка постійно рекламує компанію у соцмережах та їздить з ними по всьому світу, пише УНН

Нещодавно Marple разом з російською порноакторкою Євою Ельфі рекламували кіберспортивний турнір The International 2022, про який вони самі ж повідомляли у своїх соцмережах.

Марія Єрмоліна вже зажила слави “талісману найкращої команди росії”. А минулого року вона брала участь у зйомках російської реклами 1xBet у військовій амуніції.

Російська порноакторка Єва Ельфі, яка є офіційою амбасадоркою 1xBet, зробила фотосесію на підтримку омського хокейного клубу “Авангард”, який належить російській нафтовидобувній компанії “Газпром нефть”.

У вересні цього року Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей позбавила ліцензій для роботи в Україні ТОВ “Твоя беттінгова компанія”, яка була українським представником 1хBet. Окрім того, провадження стосовно компанії відкрили і правоохоронці. Попри це, проросійський букмекер продовжує відверто порушувати законодавство України, його ресурси досі без перешкод гугляться на території країни, також, ТОВ «ТБК» намагається оскаржити анулювання ліцензій через ОАСК.

Разом з тим, у ході досудового розслідування Бюро економічної безпеки знайшло підстави для внесення на розгляд Уряду пропозиції щодо накладення санкцій на букмекерську контору 1хBet, однак крапку у цьому питанні може поставити лише Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей, яка й досі досліджує подані БЕБ документи. Тож, в перспективі проросійський беттинг також може отримати і персональні санкції РНБО.