ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У франшизі Call of Duty випустили свою найкращу гру, яка за 3 дні вторгувала майже мільярд

АналітикаУ франшизі Call of Duty випустили свою найкращу гру, яка за 3...

Компанія Activision Blizzard Inc. заявила, що продажі її Call of Duty: Modern Warfare II склали 800 мільйонів доларів протягом перших трьох днів після запуску, що допомогло франшизі оговтатися після торішнього провалу.

Відеогра, розроблена студією Activision Infinity Ward і випущена 28 жовтня, мала найвищий прибуток у перші вихідні гри Call of Duty, йдеться у заяві видавця у вівторок.

Call of Duty, шутер від першої особи, є найпопулярнішою франшизою Activision. Ігри регулярно займають перші місця в щорічних чартах продажів і продано понад 400 мільйонів одиниць з початку серії в 2003 році. Але минулорічний випуск, Call of Duty: Vanguard зазнав невдачі: шквал негативних відгуків та конкуренція з боку нових записів Halo і Battlefield, це все буквально придушило в зародку фінансові показники Activision, пише Bloomberg.

За словами Activision, наступна частина франшизи у безкоштовній мобільній версії, Call of Duty: Warzone 2.0, вийде 16 листопада. Серія Warzone має величезний успіх і, можливо, навіть відвернула увагу гравців від преміум-акаунтів. У лютому Bloomberg повідомило, що видавець із Санта-Моніки, штат Каліфорнія, не випускатиме Call of Duty наступного року. Це вперше за два десятиліття, коли серія не випускатиметься щорічно, оскільки компанія планує збільшити кількість випусків.

Корпорація Microsoft перебуває в процесі купівлі Activision за 69 мільярдів доларів, а Call of Duty уважно перевіряють антимонопольні регулятори, які стурбовані тим, що Microsoft може зробити гру ексклюзивною для своєї консолі Xbox, відрізавши її від конкуруючої Sony Group Corp. PlayStation.