ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

NFT перестають бути вигідним джерелом для інвестування: зірка YouTube Логан Пол втратив понад $620 тис на купівлі токенів

АналітикаNFT перестають бути вигідним джерелом для інвестування: зірка YouTube Логан Пол втратив...

YouTube-селебріті Логан Пол зазнав величезних збитків зі своєю колекцією NFT. Ціна найцінніших творів мистецтва різко впала з приблизно 620 000 доларів до 10 доларів!

За останні кілька років Пол витратив понад 2 мільйони доларів на незамінні токени. Однак лише його Azuki Bumblebee мав початкову вартість 620 000 доларів.

Найбільшою причиною краху є тривала криптовалютна зима. Вартість криптовалюти знижувалася протягом тривалого періоду часу, знижуючи ціни на пов’язані продукти та послуги.

Незамінні токени фіксують право власності на цифрові та фізичні товари через блокчейн або мережу криптовалюти. Сьогодні багато людей вважають це прибутковим способом продажу цифрового мистецтва, пише technology.inquirer.net.

Тож, обсяг торгівлі NFT впав на 97% до 466 мільйонів доларів у вересні 2022 від січневих 17 мільярдів доларів. Найбільшим чинником є поточний глобальний економічний спад.

Ціни продовжують зростати із загрозливою швидкістю в усьому світі. У відповідь люди обмежили свої покупки таких необхідних речей, як їжа та житло.

Вони рідше витрачають тисячі доларів на цифрове мистецтво. Як результат, нижчий попит різко знижує цінність колекції Logan Paul NFT.

Найдорожчий незамінний токен Пола — Azuki NFT під назвою «Джміль». Він належить до його колекції під назвою 99 Originals. Однак це не єдине, що він має.

Наприклад, він заплатив $155 000 за Genesis Rock NFT №65 і №68. За даними Sportskeeda, Логан Пол витратив понад 2,6 мільйона доларів на понад 4500 незамінних токенів.

Зірка запостила у Twitter фото фізичного шолому і спорядження на основі його Bumblebee NFT. Крім того, друга зірка YouTube KSI відповів мемом, сказавши, що він також разом із Полом зазнав «величезних втрат в криптовалюті».

Сам шоумен написав, що зробив висновки зі своєї помилки. 

Логан Пол став популярним в Інтернеті після того, як визнав величезну втрату своєї колекції NFT. Тепер, здається, він вчить інших своїм інвестиційним помилкам.