ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Двічі в одне місце… потрапляє. У Житомирі правоохоронці накрили підпільний азарт. Причому ділки «казино» внаглу відкривають «заклад» удруге  за тією ж самою адресою

АналітикаДвічі в одне місце… потрапляє. У Житомирі правоохоронці накрили підпільний азарт. Причому...

Результативною виявилася перша декада грудня для житомирських полісменів. Упродовж двох днів, 8 та 9 грудня, правоохоронці викрили підпільні гральні заклади у містах Малині та Житомирі. 

9 грудня на лінію «102» надійшло повідомлення про те, що в обласному центрі по проспекту Миру функціонує заклад азартних ігор. Документували обставини працівники слідчо-оперативної групи Житомирського райуправління поліції.

Слід зазначити, що за вказаною адресою правоохоронці раніше вже викривали осередок незаконного грального бізнесу і вилучали докази протиправної діяльності. Цього разу у приміщенні, де правоохоронці провели огляд, знаходилась жінка, яка назвалась прибиральницею. У залі було зафіксовано наявність увімкненої комп’ютерної техніки, підключеної до Інтернет-мережі.

Поліцейські вилучили кілька десятків комп’ютерів із комплектуючими та інші речі, які можуть бути доказами ведення незаконного грального бізнесу.

А напередодні у м. Малині правоохоронці місцевого відділення поліції вилучили з приміщення комп’ютерну техніку, яка могла використовуватись для азартних ігор.

Попередня правова кваліфікація події – ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) КК України. В обох випадках тривають відповідні перевірки для встановлення організаторів та причетних осіб до ведення нелегальної діяльності.