ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Українська та грузинська асоціації грального бізнесу тепер співпрацюватимуть

Новини партнерівУкраїнська та грузинська асоціації грального бізнесу тепер співпрацюватимуть

Асоціація грального бізнесу України GC-UA та Грузинська Georgian Gambling Business Association підписали Меморандум про співпрацю.Як повідомляють на сайті українського представництва, 11 листопада у Тбілісі Українська Гральна Рада (GC-UA) та Асоціація Грального Бізнесу Грузії (GGA) уклали Меморандум про співпрацю.

 

Документ підписали Георгій Мамулаішвілі, Голова адміністрації GGA, та Артем Кузьменко,заступник Голови правління GC-UA, Голова Комітету грального бізнесу Асоціації адвокатів України.

 

Українська делегація у складі: Артема Кузьменка, виконавчої директорки GC-UA Юлія Макарова та члена Наглядової ради GC-UA, керуючого партнера Eterna Law, члена Консультаційно-експертної ради Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей України Андрій Астапов, відвідала Тбілісі з метою поглиблення співпраці та встановлення більш тісних зв’язків між двома об’єднаннями.

 

 

Предметом Меморандуму про співпрацю є партнерство сторін, зміцнення двосторонніх відносин, просування спільних інтересів і цілей, а саме:

 

– Спілкування та співпраця з операторами GC-UA та GGA;

– розробка заходів для підтримки принципів і місій Сторін;

– співпраця у реалізації державної політики у сфері правоохоронної діяльності;

– підтримка організації освітньої діяльності, включаючи правила відповідальних ігор;

– обмін рекомендаціями для операторів ринку азартних ігор;

– сприяння створенню сприятливих умов для функціонування ринку грального бізнесу на міжнародному рівні;

– обмін досвідом між сторонами.

 

 

За словами Голови адміністрації Грузинської асоціації азартних ігор Георгія Мамулаїшвілі, такий Меморандум важливий, оскільки він поглибить співпрацю між двома країнами, що створить ще більш здорове бізнес-середовище в обох країнах і допоможе обом сторонам зміцнити принципи відповідальної гри та прозорості ринку.

 

Також повідомляється, що українська сторона проведе робочі зустрічі з компаніями-членами GGA, де обговорять перспективи та подальші плани співпраці.