ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Як британські беттери святкують платиновий ювілей королеви?

НовиниЯк британські беттери святкують платиновий ювілей королеви?

Цьогорічна гонка Britannia Stakes, як частина перегонів Royal Ascot, має щось особливе. На святкування цьогорічного ювілею королеви оператори ставок на спорт жертвують виграші в гонках різним благодійним організаціям.

Королева Єлизавета II святкує 70 років на троні, досягнення, відзначене окремими урочистостями платинового ювілею монархині. На честь цієї події та для збору грошей на гідні справи багато відомих букмекерських контор оголосили про свою участь у великому фандрайзингу, пише Casino.org.

У ньому беруть участь Flutter Entertainment, Entain, bet365, William Hill, Kindred, Rank Group та багато інших. Усі вони мають сильну присутність у сфері ставок у Великої Британії та вносять основний внесок у економіку.

Таким чином, вони погодилися пожертвувати весь прибуток від виграшу та ставок на виграш після вирахування зборів і податків під час майбутньої гонки Britannia Stakes. Якщо вони не отримають прибутку, вони все одно будуть робити внески в благодійні організації.

Пожертвування на гідні справи

Britannia Stakes, яким виповнюється 94 роки, відбудеться 16 червня. Щорічні перегони на 1 милю завжди є популярним заходом, а також стали регулярним методом збору коштів для благодійних організацій. Торішній збір коштів Britannia Stakes акумулював 1,25 мільйона фунтів стерлінгів (1,57 мільйона доларів США) на благодійні справи.

«Я дуже радий, що найбільші члени BGC знову збирають життєво важливі кошти на Королівській зустрічі для деяких з провідних благодійних організацій країни, особливо в цей рік ювілею королеви», – сказав Майкл Дагер, виконавчий директор BGC.

Soldiers’ Charity, Sue Ryder, Ascot Racecourse Supports Community Fund, The Ivors Academy Trust і Cotswold Riding for the Disabled отримають внески через благодійну акцію.

Королева не була такою активною на цьогорічному святкуванні, як у попередні роки. 96-річна монархиня відвідала парад відкриття минулого четверга, перш ніж стан здоров’я змусив її пропустити заходи в п’ятницю та суботу.

У неділю вона знову з’явилася на балконі Букінгемського палацу. Перед цим була масивна глибока процесія на 6000 осіб, яка пройшла шляхом коронації королеви Єлизавети 70 років тому.


Наближається історична гонка

Щороку королева Єлизавета II відправляється в Королівський Аскот разом з іншими членами британської королівської сім’ї, щоб подивитися на перегони. Вони їдуть у запряженій кіньми кареті на початок кожного забігу, а потім приєднуються до королівської процесії, яка включає гру та підняття королівського штандарта та національного гімну.

Цьогорічні події можуть не включати королеву через її нещодавні проблеми зі здоров’ям. Тим не менш, Royal Ascot може багато чого запропонувати. Цього року буде доступно понад 3,6 мільйона фунтів стерлінгів (4,51 мільйона доларів США).

Ще зарано починати заповнювати всі варіанти ставок на спорт для перегонів. Але гравці мають певне уявлення про те, що буде. Кінь Baaeed є вибором номер один і, здається, першим у списку всіх.

Британська чистокровна порода була виведена Хамданом бін Рашидом аль Мактумом і розпочала перегони минулого року. У віці лише року він зарекомендував себе як дуже талановитий кінь. Бааїд фінішував першим і другим у багатьох гонках під час Royal Ascot у 2021.

На Royal Ascot також буде представлений Кіпріос, який буде змагатися в Ascot Gold Cup. Він здобув перемогу над Search For A Song на Кубку Йоркширу в травні, але перемогти цього разу буде непросто. Йому доведеться протистояти потрійному володарю Золотого кубка Страдіварі.