ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У світовій столиці азарту Лас-Вегасі запустили сервіс одруження в небі

НовиниУ світовій столиці азарту Лас-Вегасі запустили сервіс одруження в небі

Весільні дзвони пролунали на висоті 9000 метрів для Ерін Брайт і Джеффа Верінга в суботу, 19 листопада. Щаслива пара виграла перший конкурс «Wedding in the Sky VIP Las Vegas Experience», який організовує лоукостер Frontier Airlines у партнерстві з Управління конгресів і відвідувачів Лас-Вегаса (LVCVA).

Як тільки літак з Денвера до Вегаса досяг крейсерської висоти, Брайт і Верінг обмінялися клятвами в передній частині салону. Про це йдеться в прес-релізі Frontier, який визнав за потрібне пояснити, що церемонію вела жінка-пілот Frontier, яка не керувала літаком, пише Casino.org.

Окрім пари та екіпажу, ніхто на борту не знав заздалегідь про їхні унікальні розваги під час польоту. Щоб зменшити ймовірність того, що хтось заперечить проти цього весілля, авіакомпанія нагодувала інших пасажирів безкоштовними закусками. У прес-релізі не зазначено, чи був алкоголь. 

Рейс, до речі, прибув вчасно. Літак щасливої ​​пари приземлився в міжнародному аеропорту імені Гаррі Рейда вранці в суботу, 19 листопада. Згідно з системою відстеження польотів FlightAware, лише один із шести рейсів Frontier із Денвера до Лас-Вегаса того дня прибув із запізненням. Рейс F9 775 прибув о 18:13, лише на 23 хвилини пізніше розкладу.

Молодята планували взяти другий шлюб в Каплиці квітів о 17:30 20 листопада. Як пара-переможець, Брайт і Верінг отримали безкоштовно весь пакет, включаючи два квитки в обидві сторони, обидві весільні церемонії та проживання в готелі.

Конкурс «Весілля в небі» від Frontier вимагав від учасників завантажити хвилинне відео, на якому вони описували свою історію кохання та чому вони хотіли одружитися в небі. Усі пари, включно з одностатевими, заохочувалися до участі. Три найкращі відео були обрані Frontier, який оцінив їх на основі «історії кохання, оригінальності та креативності відео». Публічне голосування визначило переможця серед трьох лідерів.

Спочатку конкурс мав стартувати в лютому 2020, але його відклали через пандемію.

Весільний блюз

У 2021 округ Кларк (до якого входить Лас-Вегас Стріп) видав понад 77 000 ліцензій на шлюб. Цього достатньо, щоб зробити Неваду штатом із найвищою кількістю шлюбів у США. Однак це число майже на 40% менше, ніж у 2004, коли в окрузі Кларк відбулося близько 128 000 весіль. І пандемія в цьому не винна. У 2019 загальна кількість весіль у окрузі Кларк склала 73 000.

За даними Федеральних центрів з контролю та профілактики захворювань, кількість шлюбів у США знижується з 2016. У 2020 в США було зареєстровано 1,7 мільйона шлюбів, що на 17% менше, ніж у попередньому році, і є найменшою кількістю зареєстрованих шлюбів з 1963.

LVCVA відповідає за маркетинг Лас-Вегаса як місця призначення. Творчі ініціативи, включно з акцією «Весілля в небі», відіграють вирішальну роль у забезпеченні заповненості понад 150 000 курортних і готельних номерів у регіоні протягом року.