ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У США виграли один з найбільших джекпотів за всю історію

НовиниУ США виграли один з найбільших джекпотів за всю історію

Один білет Powerball здобув джекпот у розмірі 473,1 млн доларів, що входить до двадцятки найкращих виграшів у лотерею в США за всі часи.

Розіграш від 27 квітня у Powerball зробив одного дуже щасливого гравця в Арізоні мультимільйонером.

Через значні продажі білетів очікуваний джекпот перевищив попередні оцінки – 473,1 мільйона доларів. Єдиний переможець матиме можливість отримати повний джекпот, виплачений протягом 29 років через 30 платежів, або отримати одноразову грошову суму в розмірі 283,3 мільйона доларів. Обидві нагороди оплачуються без сплати федеральних податків і податків штату, пише Casino.org.

Шанси виграти джекпот Powerball – жахливо мізерні від 1 до 292,2 мільйона. Шанси виграти будь-який приз становлять 1 до 24,9, при цьому найменший приз становить 2 долари США.

Квітневий розіграш показав, що інший гравець зіставив усі п’ять білих куль, щоб отримати приз до оподаткування 1 мільйон доларів разом із переможцем джекпоту Powerball. Двадцять троє інших вгадали чотири білі кулі плюс Powerball за $50 000 призу. Два з цих білетів включали додаткову опцію Power Play за $1, щоб подвоїти виграші до $100 000.

Розбивка джекпоту

Згідно з аналізом джекпоту, проведеним онлайн-сайтом лотереї USAMega.com, якщо переможець Арізони вибере грошову суму, більш поширену серед переможців джекпоту Powerball і Mega Millions, за ці 283,3 мільйона доларів треба буде сплатити федеральні податки на загальну суму 37%. Це зменшує одноразовий платіж до 178 516 045 доларів США.

Арізона стягує додатковий податок у розмірі 4,5%. Це ще більше зменшує джекпот Powerball більш ніж на 12,7 мільйонів доларів, а остаточний розподіл становить приблизно 161,5 мільйона доларів.

Арізона унікальна тим, що вона оподатковує лотерейні виграші, придбані нерезидентами в штаті, вище на 6%. Це означає, що якщо власник квитка купив білет Powerball в Арізоні, але не проживає там, він може оподатковуватись як податком штату Арізона, так і іншим державним податком у своєму штаті.

Хоча більшість штатів беруть участь у податковій лотереї, дев’ять – ні. Каліфорнія, Делавер, Флорида, Нью-Гемпшир, Південна Дакота, Теннессі, Техас, Вашингтон і Вайомінг є найкращими місцями, щоб виграти лотерейний джекпот, який змінить життя, оскільки ці штати не оподатковують такі виграші.

З 2019 Арізона дозволила переможцям лотереї залишатися анонімними щодо джекпотів понад 100 000 доларів. Правила лотереї Арізони надають переможцям 180 днів з дати розіграшу, щоб отримати/викупити свій приз. Багато інших штатів, у тому числі Мічиган, де термін дії квитка в розмірі 1 мільйона доларів, який не вимагали, закінчиться 5 травня 2022, дозволяють переможцям висунутися до року.

Топ-20 Джекпотів

Лотереї в США виникли на початку 1960-х років, коли розпочала свою діяльність розіграш Нью-Гемпшира.

Виграш від 27 квітня у розмірі 473,1 мільйона доларів входить до 20 найбільших виграних джекпотів. Сьогодні 45 штатів, а також округ Колумбія, Пуерто-Ріко та Віргінські острови США проводять лотереї або беруть участь в одній.

Найбільший виграш у лотерею США стався в 2018, коли житель Південної Кароліни виграв джекпот у розмірі 1,537 мільярда доларів Mega Millions. Сингл у Powerball вартістю 473,1 мільйона доларів посідає 20-е місце за величиною джекпоту за квитком в історії США.