У PlayCity кажуть: оштрафували ліцензіата на понад 4 млн грн

Редактор uGame

Держрегулятор азарту звітує: застосували штраф у розмірі ₴4 323 500 за порушення вимог законодавства у сфері азартних ігор. Порушником виявилося ТОВ «Олл Сіті Геймс». 

Очільник агенції Геннадій Новіков повідомив, що до відомства звернувся гравець і повідомив, що ігровий рахунок можна поповнити карткою іншої людини. 

«З огляду на це ми ініціювали позапланову перевірку організатора азартних ігор. В онлайн-системі організатора виявили відповідну операцію. Гравець справді поповнив рахунок карткою третьої особи.

Це порушення правил. Участь в азартних іграх має бути прозорою, а всі платіжні операції — контрольованими. Організатор зобов’язаний не допускати розрахунків чужими платіжними картками», – пише Новіков.

За це застосували штраф на 4,3 млн грн. 

«Продовжуємо контролювати організаторів азартних ігор у межах плану перевірок на 2026 рік, а також ініціювати позапланові перевірки, коли отримуємо інформацію про можливі порушення», – повідомив Новіков.

Цього року вже провели 7 планових і 4 позапланові перевірки. Ринок азартних ігор має працювати чесно й відповідально.