У PlayCity повідомили: за тиждень видали нових ліцензій на 2 млн грн

Редактор uGame

Державний бюджет продовжує наповнюватися завдяки сплаті ліцензійних платежів у сфері азартних ігор, повідомив держрегулятор. 

PlayCity видало нові ліцензії для надання послуг у сфері та на гральне обладнання. Завдяки цьому бюджет отримав додаткові 2 млн грн за останній тиждень.

У жовтні державний бюджет загалом поповнився більш ніж на ₴177 млн від нових ліцензій у сфері азартних ігор. 

«Очікуємо нові надходження від інших здобувачів ліцензій уже найближчим часом! Крок за кроком створюємо ринок, який працює відкрито й на користь держави», – йдеться у повідомленні відомства.