ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У основному складі NaVi сталися зміни: команда розлучилася з Віктором Оруджевим на користь свого ж новачка Андрія Кухарського. Фанати в шоці

НовиниУ основному складі NaVi сталися зміни: команда розлучилася з Віктором Оруджевим на...

Напередодні Нового року одна з найвідоміших кіберзбірних планети українська NaVi вирішила розбігтися зі своїми стенд-іном (тимчасовим гравцем на заміну) Віктором «⁠sdy⁠» Оруджевим. Надалі його місце штатного гравця основного складу займе Андрій «⁠npl⁠» Кухарський.

Natus Vincere оголосили, що розлучилися з Віктором «⁠sdy⁠» Оруджевим. 25-річний гравець залишає команду після семимісячної пробної роботи, яка почалася з перемоги NaVi у весняному фіналі BLAST Premier і закінчилася на 5-6 місцях у фіналі BLAST Premier World.

На останньому заході sdy поділився часом у складі з колишнім членом NaVi Junior npl, який тепер став постійним членом основної команди, незважаючи на невдалий дебют в Абу-Дабі. 17-річний хлопець грав по одній карті кожної з трьох серій NaVi на Світовому фіналі проти Vitality, Heroic і Liquid і отримав середній рейтинг 0,67.

Очікується, що npl офіційно дебютує як постійний член команди на BLAST Premier Spring Groups, які ще офіційно не оголошено, але мають відбутися в останні два тижні січня. Потім Natus Vincere зіграє на груповому етапі IEM Katowice, який розпочнеться 2 лютого після завершення етапу Play-in.

sdy опублікував заяву на Twitlonger, у якій він висловив свою вдячність за досвід, який він отримав з Natus Vincere, та їхні досягнення, серед яких перемога у весняному фіналі, друге місце на IEM Cologne та плей-оф на ESL pro League 16 сезон і IEM Rio Major.

«Я б ніколи не подумав, як швидко я зможу навчатися в грі та поза нею. Тепер я розумію та маю правильне бачення того, як все має працювати, а також найкращі способи створення чудової команди», — сказав Сдай. «Тепер я шукаю новий дім, куди я зможу принести те, чого навчився, і де ми зможемо зібрати все це разом і повернути трофеї!». 

У коментарях у телеграм-каналі та в соцмережах фанати засудили подібний крок NaVi. Подаємо скріни.

Портал HLTV.org продовжує називати найкращих гравців 2022 у CS:GO. Гравець NaVi Валерій «b1t» Ваховський посів шістнадцятий рядок у рейтингу.

Незважаючи на те, що Валерій не завоював нагороди MVP, він тричі ставав EVP великих турнірів — ESL Pro League Season 15, BLAST Spring Finals та PGL Major Antwerp.

Його рейтинг за рік склав 1,09. Також b1t став другим за показником хедшотів за раунд (0,42), посів 7-й рядок за відсотком раундів більше ніж з одним убивством (70,3%) та 11-й за кількістю взятих клатчів 1vsXs (51).

Торік b1t дебютував у рейтингу HLTV.org на дев’ятому рядку.