ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У Одесі запрацює гральний заклад зі слотами та ставками. Компанії, яка отримала дозвіл на приміщення, лише 1 місяць від моменту створення 

НовиниУ Одесі запрацює гральний заклад зі слотами та ставками. Компанії, яка отримала...

29 листопада рішенням КРАІЛ погодили дозвіл на приміщення, що відповідає вимогам грального законодавства ТОВ «Корпоративно-інвестиційна група «Про Інвест». 

Зокрема, мова йде про одеський 4-зірковий готель «Чорне Море», де приміщення відповідає нормативам для організації та проведення азартних ігор у гральному закладі вимогам, встановленим Законом України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор». 

Майбутній заклад розташовуватиметься на 9 поверсі готелю, його площа буде 500,5 кв м для організації та проведення азартних ігор у залах гральних автоматів та/або організації та проведення букмекерської діяльності в букмекерських пунктах.

За даними відкритих джерел, зокрема, Youcontrol, ТОВ «Про Інвест» засноване цього року в жовтні. Основний вид діяльності – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. 

Основний бенефіціар та засновник – київський підприємець Віталій Скоробогач.