ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

«У хлопців новий день народження»: боєць ЗСУ розповів, як авто від Favbet врятувало побратимів

Новини«У хлопців новий день народження»: боєць ЗСУ розповів, як авто від Favbet...

Позашляховик Nissan, який на початку червня за сприяння Favbet Foundation доставили на передову, допоміг евакуювати поранених бійців ЗСУ з поля бою.

Про це розповів військовослужбовець з позивним «Рижий».

«Автомобіль 4х4 – у наших умовах це те, що треба. Під час чергового завдання танки не змогли підтримати бійців, бо дощ, болото та темрява, хлопців накривали касетними снарядами, але завдяки двом мостам і незважаючи ні на що вдалося усіх вивезти з-під зони обстрілу. У хлопців тепер новий день народження», – повідомив військовий, підрозділ якого тримає фронт у напрямку Бахмута.

За його словами, пікап допомагає бійцям не лише під час виконання бойових завдань на лінії зіткнення, але й доставляє необхідні матеріали для будівництва бліндажів і опорних пунктів.

Підрозділ, який отримав це авто, навесні брав участь у звільнені Бучанського району Київщини, згодом переведений в район Бахмута.

Нагадаємо, в липні Favbet Foundation організував поставку для ЗСУ ще двох позашляховиків – Nissan та Mazda. Разом з машинами захисники України традиційно отримали дитячі малюнки та подарунки від школярів Київської області.

Favbet Foundation – благодійний фонд, заснований у 2020 компанією Favbet. Фонд підтримує ініціативи в сфері освіти, здоров’я та спортивного розвитку. Наразі 95% проєктів орієнтовані на підтримку країни та армії.

Загалом, компанія Favbet та фонд надали допомоги ЗСУ на суму понад 30 млн грн.