ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У готелі біля Бориспільського шосе відкриють зал з гральними автоматами

НовиниУ готелі біля Бориспільського шосе відкриють зал з гральними автоматами

Як повідомляє сайт КРАІЛ у розділі “Розпорядчі документи”, 11 листопада регулятор видав ліцензію на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор у залах гральних автоматів ТОВ “Фан Гейм”. 

 

Зокрема, повідомляється, що бренд організатора ігор буде назватися “Energy Casino”, локацією майбутнього закладу стане 4-зірковий готель, розташований на 18-му км Бориспільського шосе – «ONOVO Dendra Hotel» (на фото), загальною площею 335,0 (триста тридцять п’ять) квадратних метрів. Розташують слоти на першому поверсі готелю.

 

Що відомо про компанію? За даними реєстру відкритих джерел Youcontrol, ТОВ “Фан Гейм” зареєстроване майже 24 роки тому. Основний вид діяльності – організування азартних ігор. Основними бенефіціарами компанії є громадянин Польщі, який проживає в Андоррі, Марцін Томаш Вольський та жителька Києва і відома публічна діячка Тамара Голубчик.

 

Фото – Betting Business Russia

 

За даними https://clarity-project.info/ пані Тамара є підприємицею та керівником Асоціації діячів грального бізнесу, відомим спікером, експертом галузі вітчизняного гемблінгу.