ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Тварини-зірки України: усі вдома і з мільйонними арміями шанувальників

НовиниТварини-зірки України: усі вдома і з мільйонними арміями шанувальників

Кіт Степан повернувся до України з Ніцци, завів подружку, і вже отримав привід для заздрощів від чотирилапого символа українських рятувальників пса Патрона. 

Нині найпопулярніший кіт України – харків‘янин Степан оселився разом з хазяйкою у Львові, звідки постить фото, в тому числі й знаменитих ракурсів з келихом вина. 

Шокуюча новина. Я, кіт Степан, повернувся в Україну. Впевнений, всі хто люблять батьківщину можуть бути корисними. Особливо коти. Саме тому я вирішив, що моя сторінка не лише для веселого контенту. Ми робимо надзвичайно важливу справу. Ми рятуємо тварин з усієї України… Саме тому я оголошую новий збір на життєво необхідні потреби тварин, які наразі знаходяться у складних умовах“, – йдеться в дописі.

Степан вже навіть зробив декілька фотографії зі Львова. Зокрема, він позував на фоні Оперного Театру.

Що цікаво, харків’янин Степан та чернігівець Патрон – колеги, разом працюють у зоозахисній організації Uanimals, залучаючи кошти на порятунок знедолених хвостатих. 

Ще раніше, у серпні, у Степана у Франції з‘явилася подружка – смугасте кошеня Стефанія. Нині у неї окрема сторінка і понад 30 тисяч підписників в Instagram. Степан по поверненню також встиг заселфитися з блогером-телеведучим Антоном Птушкіним. Звісно, за келихами вина! Світлину підписали як: 

«Гарно посиділи».  

Ось тут, до речі, Патрон його обскакав – з Птушкіним песик селфився ще навесні, а також з купою європейських та світових знаменитостей. 

Але у армії Степана в підписниках 1,3 млн користувачів, не рахуючи долі Стефанії, а от у Патрона разом з його дружбаном-котом Томом на двох усього – 365 тисяч. 

У коментарях у Степана підписники просять зробити колабу з Патроном. Сам же песик з котом пишуть, що не проти зганяти до Львова на гостини до Степана. 

Днями Патрон знявся у документалці про українських тварин.