ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

«Стефанія» – найулюбленіший трек 66-го Євробачення

Новини«Стефанія» - найулюбленіший трек 66-го Євробачення

Вже за кілька тижнів стартуватиме найвідоміший пісенний конкурс Європи – 66-те Євробачення. Портал Eurovisionfun спробував провналізувати хто з конкурсантів має найвищі шанси на перемогу.

Загалом, у конкурсі братимуть участь 40 пісень, тож, подивимося на шанси від букмекерських компаній на перемогу кожної країни в цьому році.

Топ 5
Ситуація у верхній частині таблиць ставок залишається незмінною, Україна залишається на першому місці. Скориставшись антивоєнним кліматом після російського вторгнення, розорена війною країна Східної Європи тепер вважається першим фаворитом на перемогу на 66-му пісенному конкурсі Євробачення. Прогнози по перемозі Kalush Orchestra коливаються від 2 до 2,7.

Друга – Італія, яка протягом двох місяців стабільно утримується в першій двійці. Приймаюча країна знаходиться в дуже вигідному становищі, щоб Махмуд і Бланко виступали пліч-о-пліч за італійців. Перемога італійців пропонується з дещо вищим коефіцієнтом, ніж відповідно в українців, між 3,75 і 4,70.

Замикає топ-трійку Швеція. Букмекери ставлять на дербі між трьома в якості перемоги на Євробаченні 2022, а Швеція в останні тижні стабільно зростала. Домінування Корнелії Якобс на Melodifestivalen змінило кореляції, і шведська участь вважалася третьою за поширеністю для перемоги в Турині. Перемога Швеції розігрується з коефіцієнтом від 4,5 до 6.

Четверте – Велика Британія, чиї шанси на перемогу неухильно падають відтоді, як Сем Райдер з’явився на промо-вечірках. «Spaceman», пісня, яку виконавчий продюсер ESC 2021 вважає, що має всі передумови для хорошого сприймання на сцені PalaOlimpico, зараз на четвертому місці в таблиці ставок з коефіцієнтом на виграш від 11 до 16.

П’ятірку найкращих завершує Польща. Центральноєвропейська країна – одна з небагатьох, яка протягом останніх двох місяців міцно утримується в першій десятці, а Крістіан Охман став одним із артистів, які завоювали симпатії на вечірках. Перемога поляків розіграється між 17 і 29.

Топ 10
Віднедавна Греція є шостою. Аманда Тенфьорд і трек «Die Together» досі зберігають позитивну динаміку, завдяки якій вони майже два місяці утримували їх у першій п’ятірці, відстаючи від Польщі на одне місце. Власне, типово, що перемога Греції котується в деяких компаніях за нижчими ставками (15), ніж відповідна в Польщі, протевищий коефіцієнт (34) ставить Грецію нижче Польщі.

Сьома позиція – Іспанія. Рівень пісень цьогорічного конкурсу та вибухові виступи Chanel в промо іспанської делегації вивели «Іберійців» на сьоме місце, будучи однією з небагатьох країн, які за останні дні піднялися в таблицях ставок.

Норвегія посідає восьме місце з тенденціями до зростання, причому виконавець Subwoolfer набирає симпатій своєю присутністю на вечірках і підносить скандинавів на два місця вище в порівнянні з нашим останнім аналізом.

Дев’ятими є Нідерланди, які піднялися на 10 позицій після виходу цьогорічної пісні. Емоційна балада «De Diepte» та S10 припали до смаку аудиторії, незмінно залишаючись у першій десятці.

Завершує першу десятку Австралія, яка протягом останнього місяця міцно тримається на 9-12 позиціях.

Висновки
У наступному місяці багато чого може змінитися. Шанси, звичайно, будуть проходити через різні злети і падіння. Проте, маючи в наявності всі пісні, можна зробити деякі висновки. Інформацію про присутність на сцені та, звісно, ​​виступи на PalaOlimpico в Турині можна підвищити та зменшити в таблицях букмекерських компаній. Тож, жодних оцінок до ночі 14 травня і Великого фіналу Євробачення 2022.