ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

КРАІЛ: від початку вторгнення тимчасово закрилися 4 десятки закладів

НовиниКРАІЛ: від початку вторгнення тимчасово закрилися 4 десятки закладів

24 лютого 2022 російська федерація розпочала повномасштабний військовий напад на Україну.

Держава-агресор — росія посягнула на суверенітет української держави, життя мирного населення, економічний розвиток України.

«Внаслідок військової агресії частина території України опинилась у зоні проведення активних бойових дій. Зважаючи на те, що людське життя є найвищою цінністю в сучасному світі, організатори азартних ігор, гральні заклади яких опинились у зоні активних бойових дій, з метою збереження життя своїх працівників були вимушені призупинити свою діяльність та закрити гральні заклади», – інформують у головного регулятора азартної галузі країни.

Зокрема, з початку військової агресії росії про тимчасове закриття 39 гральних закладів КРАІЛ поінформували 12 організаторів азартних ігор. На жаль, окремі організатори азартних ігор повідомили про закриття гральних закладів у довільній формі (без дотримання вимог чинного законодавства).

«Відтак, звертаємо увагу, що відповідно до пункту 18 Ліцензійних умов, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2020 року №1341, організатор азартних ігор має повідомляти орган ліцензування про закриття грального закладу протягом трьох робочих днів після такого закриття за формою згідно з додатком 7», – зауважують у відомстві.

Разом з тим КРАІЛ з розумінням ставиться до ситуації, що склалась на ринку азартних ігор та усвідомлює наявні ризики в умовах воєнного стану для діяльності організаторів азартних ігор, які разом з усією Україною докладають можливих зусиль, спрямованих на захист життя своїх співробітників, свободи, миру в Європі та світі, оборону Української держави.