ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Спекулянтів лотереї штату Массачусетс, які здобували в ній виграш 14000 разів (!) визнали винними в шахрайстві та відмиванні грошей

НовиниСпекулянтів лотереї штату Массачусетс, які здобували в ній виграш 14000 разів (!)...

Батько і син, які «виграли» в Массачусетській лотереї понад 14 000 разів, були засуджені за податкове шахрайство та відмивання грошей.

63-річний Алі Джафар і 29-річний Юсеф Джаафар із Вотертауна, штат Массачусетс, були одними з найуспішніших переможців лотереї в історії штату, повідомляє Casino.org.

Виграти 14 000 разів принаймні теоретично можливо. Але керівник лотереї штату Массачусетс Майкл Р. Суїні сформулював це більш стисло, коли сказав про шанси: «Насправді вони дорівнюють нулю».

Прокурори погодилися. Вони сказали, що Джаафари керували масштабною схемою переведення в готівку білетів, яка заробила 21 мільйон доларів за 8 років.

У деяких штатах переможці лотерей, які повинні сплачувати федеральні податки або аліменти, також бачать ці зобов’язання вирахуваними з виграшів, які перевищують певний поріг сум. У Массачусетсі цей поріг становить 600 доларів. Тобто, якщо виграш більше $600, а у тебе є фінансові зобов’язання – з виграшу це все вирахують і він дуже сильно зменшиться в розмірах. 

Ось чому люди, які опинилися в такому скрутному становищі, іноді продають свої білети скупникам з великою знижкою. Як правило, касир бере 10%; звідси терміни «дисконтування» або «10-відсоткове».

«Відповідачі вступили в змову з іншими, щоб придбати виграшні лотерейні білети зі знижкою готівкою в азартних гравців з усього Массачусетсу, часто використовуючи власників міні-магазинів для полегшення транзакцій», — йдеться в заяві Міністерства юстиції.

У 2019 Лотерейна комісія штату Массачусетс (MGC) помітила, що Алі Джафар був найкращим особистим касиром лотерейних білетів того року. Вони також помітили, що двоє його синів, Юсеф і Мохаммед, були третім і четвертим відповідно.

Минулого місяця Мохаммеда Джаафара визнали винним у податковому шахрайстві та відмиванні грошей.

«Загалом троє членів сім’ї отримали понад 1 200 000 доларів США у вигляді відшкодування податків, визнавши чужі лотерейні білети своїми, а потім компенсувавши ці виграші фальшивими програшами в азартних іграх у своїх податкових деклараціях», – повідомило Міністерство юстиції.

MGC тимчасово заборонив Джаафарам грати в лотерею в 2019. Сім’я відповіла безуспішним позовом на комісію з вимогою дозволити їм продовжувати переведення в готівку нескінченної кількості виграшних білетів.

У серпні 2021 Федеральне велике журі висунуло Джаафарам звинувачення

Вирок Мохамеду Джаафару прозвучить у березні наступного року, Алі та Юсефу – у квітні. Звинувачення у змові з метою шахрайства IRS (служба внутрішніх доходів) передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років, 3 роки звільнення під наглядом, штраф у розмірі 250 тисдоларів США або подвійний валовий прибуток чи збиток, залежно від того, що більше, та відшкодування.

«Шляхом шахрайства в Массачусетській лотереї та Службі внутрішніх доходів Джаафари обдурили систему та забрали мільйони важко зароблених доларів платників податків. Цей обвинувальний вердикт показує, що складні схеми відмивання грошей і податкове шахрайство будуть викорінені та переслідувані», – заявила прокурор США Рейчел С. Роллінз у заяві.