ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Штучний інтелект, який вміє все – спілкуватися з гравцями, писати вірші, володіти українською – і це все про технологічний стартап ChatGPT 3,5, за яким нині шаліє увесь світ

НовиниШтучний інтелект, який вміє все - спілкуватися з гравцями, писати вірші, володіти...

Весь технологічний світ, здається, зійшов з розуму — всі в захваті від ChatGPT 3,5 — спеціальної розробки компанії OpenAI, в якій штучний інтелект може писати тексти, вигадувати щось, імпровізувати. Це надихнуло Іллю Кабачинського та Антона Полєскова у подкасті «Закрив раунд» разом з партнером Favbet поговорити про штучний інтелект, його ризики, можливості і навіть зачепити дуже нудну тему — юридичний аспект. Хлопці дійшли до висновку, що так слабенько жартувати AI не вміє, тому ще як мінімум сезон точно протягнуть. 

«Дуже важко ілюструвати штучний інтелект, тому ми попросили його самого намалювати себе у вигляді доброзичливої людини. Саме цього персонажа ви бачите на обкладинці», – жартують ведучі. 

З ChatGPT 3,5 можна працювати, чатитись, зокрема, з гравцями, отримувати навіть відповіді, він непогано пише тексти тощо. Причому, навіть українською. 

«Ти береш і замовляєш: мені потрібен вірш про зорі і щоб там був пес Патрон. І Штучний інтелект бере і пише цей вірш!», – хвилюється Ілля Кабачинський. 

GPT навіть якось написав есе про себе, назбиравши цитат з різних сайтів. Не без помилок, але все ж таки

Тож, розробка і справді революційна. Нині АІ – явище вельми поширене у світі ділової комунікації, він керує купує сфер, зокрема, і азарту. 

А для того, щоб бути у курсі усіх попередніх випусків, переходьте на улюблену платформу за лінком: https://zakryv.live/