ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Секрети успіху: як не втратити бізнес, команду, клієнтів та ринок в буремній Україні?

НовиниСекрети успіху: як не втратити бізнес, команду, клієнтів та ринок в буремній...

Як вибудувати роботу успішного бізнесу в умовах воєнного стану? Як не втратити напрацювання на ринках, клієнтів, зрештою, і сам бренд? Чимало підприємців говорять: сьогодні переміг той, хто найкраще адаптувався до існуючих економічних реалій. З перших днів повномасштабної воєнної агресії перед бізнесами постало нове завдання: швидко реорганізувати робочі простори та адаптувати бізнес-процеси. Хтось будує для цього нові офіси, хтось виводить бізнес за межі країни, хтось перевозить команду на захід України. Їхня робота — важливий економічний фронт, і він тримаються, доки компанії працюють і розвиваються. Видання Vector поспілкувалося із Сергієм Дзекуновим, представником вітчизняної азарт-тех компанії Favbet про те, як вдається вести бізнес за чинних реалій.

Релокація співробітників

Міжнародна Entertainment-компанія FAVBET поділилася своїм досвідом з релокації бізнесу, розроблення інновацій та підтримки країни. 

Компанія приділяє увагу насамперед прозорим ринкам і підтримує найвищі стандарти обслуговування, відповідальної гри та чесних відносин:

«Ми до останнього не вірили, що в Україні можлива повномасштабна війна, але готувалися до різних варіантів. Саме тому компанія обрала ринки Румунії, Хорватії та країн Латинської Америки для оперування», — коментує Сергій Дзекунов, Chief Business Development Officer Favbet.

Щоб надати безпечне місце для роботи співробітникам із регіонів, де ведуться активні воєнні дії, компанія заохочувала команди до переїзду в офіси Румунії та Хорватії. Бізнес Favbet у цих країнах відповідає вимогам європейського законодавства та функціонує з 2016.

У Румунії продовжені ліцензії на онлайн-казино і ставки на спорт, а також розроблені офіційні застосунки на iOS та Android.

Новації на платформах

Головною метою Favbet залишається розвиток і примноження можливостей і послуг, які можна запропонувати користувачам. Саме тому команда розробила нову функціональність:

  • темна тема на платформі та у застосунках;
  • заходи з відповідальної гри (deposit limits, bet limits, self-exclusion, reality check);
  • редизайн спортивної лінії, зокрема додані зручні фільтри;
  • зручний сервіс e-mail верифікації.

Міжнародний сайт:

  • нові ігри від провайдерів TurboGames (гра Bayraktar), Greentube, Skywind;
  • нова зручна платіжна система для криптовалют (BTC, ETH, LTC, BCH, XRP, USDTE, USDTT, BNB, TRX);
  • нові платіжні системи для країн Латинської Америки (Astropay, PIX, Boleto, Santander, Loterias Caixa);
  • ТБ-трансляція єдиного українського телемарафону, який працює під час війни.

Також розробники підготували та верифікували офіційний застосунок під iOS для українських клієнтів.

Підтримка України

Favbet і далі вдосконалює свій продукт на різних ринках і масштабує бізнес. Компанія призупинила діяльність у білорусі 1 березня 2022. Пріоритетом є лише прозорі демократичні ринки. компанія активно долучається до підтримки України: платить державі податками, а благодійний фонд Favbet Foundation регулярно передає населенню гуманітарну допомогу.

28 квітня у Загребі, в межах європейського благодійного турне «Матч за Мир! Зупинимо Війну!», відбувся матч «Динамо Київ — Динамо Загреб». Favbet виділила 120 квитків на центральній трибуні для українських переселенців, підготувала футболки та прапори з українською символікою та лозунгом Stop the War та провела фотосесію команди «Динамо Київ» з переселенцями. І не лише це.

«Команда Favbet Foundation не оминула матч збірної України у Хорватії. Нашою командою було зібрано та передано 50000 хорватських кун на потреби ЗСУ», – коментують у компанії.