ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Про українські досягнення у легальному гемблінгу послухають півтисячі топ-менеджерів у Барселоні

НовиниПро українські досягнення у легальному гемблінгу послухають півтисячі топ-менеджерів у Барселоні

Топова подія для світового гемблінгу – SBC Summit Barcelona 2021, на якій представлені понад 450 профільних компаній та організацій та понад 250 спікерів зі спортивного беттингу, а також із усіх супутніх йому сфер, зокрема, і з країн, які мають давні і розвинені традиції грального бізнесу – Великобританії, Мальти тощо.

 

Це один з найбільших на планеті гемблінг-саммітів сезону і вперше на ньому представлений український держрегулятор – Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей в особі її очільника Івана Рудого, про що він повідомив особисто, зі своєї сторінки у фейсбуці.

 

 

Чому саме присвячений SBC Summit Barcelona 2021? Це місце, де оператори беттингу та гемблінгу і афілійовані особи, постачальники та регулюючі органи з усього світу збираються для особистої зустрічі, обміну знаннями та ідеями, спілкування та ведення бізнесу. Оскільки Барселона відкрита для ділових заходів та не підлягає карантину для мандрівників з усіх країн, включаючи Великобританію, Мальту та материкову Європу, подія дає унікальну можливість охопити та залучити світову аудиторію топ-менеджерів, які представляють понад 450 компаній та стати частиною дискусій про майбутнє галузі, інформує сайт події.

 

Олена Водолажко та Іван Рудий – представники КРАІЛ на саміті у Барселоні. Фото зі сторінки Івана Рудого у соцмережах

 

Івент об’єднує виставку, де презентуються 100 інноваційних та креативних постачальників, які представляють продукцію наступного покоління, з широким розкладом конференцій та найрозгалуженішою панеллю з виступами спікерів, яких тільки можна побачити на глобальному заході індустрії азартних ігор. 250 експертів-спікерів поділяться цінними інсайтами про основні проблеми, що стоять перед галуззю, і про те, як вони впливають на беттинг, онлайн-казино, афілійований маркетинг, платежі та відповідність нормам та безпеку азартних ігор.

 

Іван Рудий:

– Радий, що й українське представництво Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей цьогоріч долучилося до професійної дискусії, та маємо можливість ознайомити міжнародну спільноту з досягненнями та роботою ринку в Україні. Наша задача полягає не тільки в розумінні тенденцій розвитку азартного ринку, а і у створенні цих тенденцій. Це – про лідерство у сфері, в Східній Європі… Для початку.